Güngör’ün projeleri görücüye çıkıyor Teorikte vardı pratikte de olacak mı?

Cumhur ittifakı Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, bugün saat 14.00’da Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde projelerini açıklayacak.

Güngör’ün projeleri görücüye çıkıyor Teorikte vardı pratikte de olacak mı?

Belediyeler Birliği Genel Sekreterliği ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Politikalar Kurulu Üyeliği görevindeyken Ak Parti tarafından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Hayrettin Güngör seçimlere 29 gün kala projelerini açıklayacak.

Tüm ilçe belediye başkan adaylarının da hazır bulunacağı toplantıda projelerini açıklayacak olan Güngör, aday gösterildiği 24 Kasımdan itibaren Kahramanmaraş’a uzman bir ekiple gelmiş, proje çalışması yapmıştı.

Belediyecilik alanında kitap yazan Güngör hazırladığı projeleri sır gibi saklarken, teorikte belediyeciliğin her şeyini bilirken, pratikte ne kadar başarılı olacağının ilk sinyali projelerle olacak. Hatırlanacağı üzere 26 Kasım 2013 tarihinde Ak Parti Grup Toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından aday gösterilen mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’da projelerini yine Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde açıklamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67