Güvenç'ten Andırın Ziyareti!

Güvenç'ten Andırın Ziyareti!

Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç,  1 Kasım Genel seçim çalışmaları kapsamında Andırın ilçesinde ziyaretlerde bulundu.


Milletvekili Adayı Güvenç, sabah erken saatlerde Andırın ilçesi Seçim Bürosunda Ak Parti İlçe yönetimi ile seçim koordinasyonu toplantısı yaparak ilçede seçimde alınacak tedbirlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Sayın Güvenç; “ 1 Kasımdaki oluşacak güçlü iktidarın ayak seslerini, temellerini inşallah Andırın’dan Kahramanmaraş’tan tüm Türkiye’ye duyuracağız, bunun inancındayım. 1 Kasım’da olacak güçlü iktidarın hoş sedalarını duymaya başladık” dedi.  


Toplantıdan sonra Andırın Çarşısına inerek bütün Pazar esnafını ve hemşerilerini ziyaret edip 1 Kasımda Kahramanmaraş’ın bir kez daha tüm samimiyetiyle Ak partiye Sahip çıkacağına inandığını belirterek hemşerilerinden ve özellikle Andırın’dan büyük destek beklediklerini bütün hemşerilerine anlattı. Ziyaretleri sırasında yoğun ilgiyle karşılaşan Sayın Güvenç’e vatandaşlar özellikle bürokrasideki gücünün Kahramanmaraş’a büyük katkı sağlayacağına inandıklarını anlatırken tecrübelerini memleketine yansıtmalarını istediler. Daha sonra ilçede sumaklı köyüne hareket eden Sayın Güvenç burada mevlid programına katıldıktan sonra bölge köylerinden hemşerileriyle buluştu hemşerilerine Ak parti İktidarının Sağlık, Ekonomi, Sosyal destek alanlarında yaptığı devrimleri anlatıp istikrar ve huzur için oylarına talip olduklarını anlatarak desteklerini istedi.


Daha sonra Eğitim öğretim haftası kapsamında Andırın İmam Hatip Lisesi ve Işıkdibi Köy İlkokulunu ziyaret edip başarı temennisinde bulundu.


Daha sonra ilçede bulunan Kamu Kurum ve kuruluşlarını da ziyaret eden Güvenç bu kapsamda ilçe emniyet müdürlüğü, belediye başkanlığı, İlçe Kaymakamı ve Çalışanlarını ziyaret etti


Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç e ziyaretleri çerçevesinde 24.Dönem Milletvekili Sıtkı Güvenç, İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat İldeniz, İlçe Başkanı Şaban Avcı, Andırın Belediye Başkan vekili ve Meclis Üyeleri eşlik ettiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2015, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63