Güvenç: "Yan Gelip Yatmak Yok"

Güvenç:

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Güvenç: "AK Parti milletin partisi, bu partiyi bu millet kurdu. Önümüzdeki süreçte yan gelip yatmak yok. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız"


KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, "AK Parti milletin partisi, bu partiyi bu  millet kurdu. Önümüzdeki süreçte yan gelip yatmak yok. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız" dedi.
Güvenç, Andırın ilçesinde partisinin seçim irtibat bürosu ziyaretinde yaptığı konuşmada, 30 mart yerel seçimlerinde, genel seçimlere göre oy oranlarında düşüş olmaması için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
Kahramanmaraş ve ilçelerini Türkiye'de AK Partiye verilen oy oranlarında önde gelen bölgeler arasında görmeyi amaçladıklarını ifade eden Güvenç, şunları kaydetti.
“AK Parti milletin partisi, bu partiyi bu  millet kurdu. Önümüzdeki süreçte yan gelip yatmak yok. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız.  Partimizin misyonunu temsil edecek şekilde insanların kapısını çalarsak, elini sıkarsak kazanamayacağımz insan yok. Çünkü herkesi kucaklayan, değerlerine saygı gösteren ve hakkını hukukunu teslim eden bir AK Parti var, bir dik duruş var"
Andırın Belediye Başkan Adayı Baki Tezcan da 10 yıldır yürüttüğü başkanlık döneminde ilçe merkezine çok şey kattıklarını, sıranın belde ve köylere geldiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2014, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER