Hedefi '60 günde 100 bin kişiyle görüşmek'miş!

Hedefi '60 günde 100 bin kişiyle görüşmek'miş!

Kendi deyimi ile sahaya inerek seçim çalışmalarına başladığının ilk günü basın turunu bir güne sığdırmaya çalışması nedeni ile bazı gazetecilerin haklı tepkisini çeken Kahramanmaraş’ın AK Parti’li Belediye Başkanı ve başkan adayı Mustafa Poyraz, ulusal ve yerel basın mensuplarını ziyaret etti.

Dün sabahtan akşama kadar gerçekleştirilen ‘jet hızlı’ ziyaret turu sırasında beraberinde Ak Parti Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanı Necati Okay, Ak Parti İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın mensuplarını ziyaret eden Başkan Poyraz, Belediye Basın Bürosunun haberine göre şunları kaydetti:

Hedefim; 60 günde yüz bin kişi ile görüşmek, yeni dönemde ortak akılla hareket edeceğiz. Sivil toplum örgütleri ve vatandaşların görüş ve düşüncelerine önem vereceğiz 30 Mart’tan sonra hizmetlerimizi katlayarak yola devem edeceğiz. Hedefimiz; oy oranımızı düşürmeden vatandaşlarımızın desteğini alıp, hizmetlerimize yenilerini eklemek olacaktır. Yerel seçimlerde partimizin çalışmalarını belirli bir planda yapacağız, ilk dönem çıraktık, geçen dönem kalfa olduk, bu dönemde ise usta olacağız. Ben bayrağı aldığım noktadan çok daha ileri götüreceğime inanıyorum, şu anda basın mensupları ile başladığımız çalışmalarımıza, sivil toplum örgütleri ile devam edeceğiz.” (Haber kaynağı ve fotoğraflar: Belediye Basın Bürosu - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2009, 11:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 12 yıl Önce

Merak ediyorum boyrazın hedefi 60 günde 100 bin kişi ile görüşmek mi yoksa jet hızı ile el sıkışmakmı....ataların boşa gitmiş lafı hiç ama hiç yoktur.......sonra seyrek düşmesin....benden uyarması....birde merak ettiğim bu kadar kalabalık ile basına karşı gövde göstesi mi yapılmak istenmiş acaba.,......çünkü fotoğraflardan inceleyebildiğimiz kadarı ile onların birçoğu poyrazın kuyusunu kazanlar...adaylığı açıklanınca lambaya yaklaştılar......vay boyrazın haline.......dik ve akıllı durmaz ise işi bir hayli zor..........sonra tenekelere gün doğar....benden hatırlatması....selam ve saygılar.......

SIRADAKİ HABER

banner63