Kabakçı: Hizmete hazırım!

Kabakçı: Hizmete hazırım!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Belediye Başkan adayı Rıfat Nedim Kabakçı; canından çok sevdiği Kahramanmaraş’a hizmet vermek için belediye başkanlığına hazır olduğunu ifade etti. Kabakçı; Kahramanmaraş’ta teknokent sanayi kentini hayata geçirmek istediğini söyledi.

Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı için gerekli bilgi donanımına sahip olduğunu söyleyen Kabakçı; “Kahramanmaraşlı hemşerilerimin gururla sahip çıkacakları bir Kahramanmaraş için, memleketimin makus talihini değiştirmek kentimin yapısını ve sosyal yaşamını geliştirmek için yola çıktım. Fakirlikle baş başa bırakılmış insanlarımızın yaşamını kolaylaştırmak yaşam kalitesini yükseltmek için Belediye başkanlığına hazırım “ dedi.

İdeolojik saplantısı olmayıp, samimiyetle Kahramanmaraş’ın selametini düşünen insanlar için yola çıktığını ifade eden Rıfat Nedim Kabakçı; "Sosyal Kültürel, ekonomik, şehircilik ve tarihi değerlerimiz ve birçok konudaki projelerimle şehrime hizmet yapabilmek benim için en büyük kıvanç ve övünç olacaktır. Kahramanmaraş’a bu güne kadar erişemediği hizmetleri getirmek için ben hazırım” dedi.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İşletmecilik bölümü mezunu 1964 doğumlu Rıfat Nedim Kabakçı 1998 yılında dünya genç girişimciler derneği Joycees ve 2000 yılında da Aısec teşvik ödülü sahibi. (Haber: İlker YİYEN / Yerel Gazete - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2009, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63