Kadın Kolları'ndan Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusu!

Kadın Kolları'ndan Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusu!

AK Parti Kadın Kolları üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.


AK Parti Kadın Kolları üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin 35. Olağan Genel Kurultayı'nda ve grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu öncesi Ankara Adliyesi önünde basın açıklaması yapan AK Parti Ankara Milletvekili ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, “Geçtiğimiz günlerde CHP lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu partinin 35. Olağan Genel Kurultayı'nda ve ardından grup toplantısında ülkemiz siyaseti geleceği açısından son derece talihsiz açıklamalarda bulunmuştur” dedi.


“CHP ALTI OKUN MADDELERİNİ DE AYAKLAR ALTINA ALMIŞTIR”
“Yüzde 52’lik oy oranıyla milyonların desteğiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Cumhurbaşkanına yapılan hakaret ile sadece ona oy verenler rencide edilmemiştir” diyen Çam, “Onun şahsında yüce devletimiz, aziz milletimiz ve bin yıllık kadim devlet geleneğimiz ağır hakaretlere maruz kalmıştır. Türkiye Cumhuriyeti'ni ve vatandaşlarını yani cumhuru en üst noktada temsil eden yüce devletimize saldırı asla kabul edilemez. Bu üslubuyla Sayın Kılıçdaroğlu, CHP kuruluş değerleri olan altı okun maddelerini de ayaklar altına almıştır” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63