KAHRAMANMARAŞ; HAKKINI ARA!

KAHRAMANMARAŞ; HAKKINI ARA!

KAHRAMANMARAŞ HAKKINI ARA

Kahramanmaraş’ın Kahraman Halkı

Biz bu Memlekette yaşıyoruz.

Yaşayan vatandaşlar olarak, bizim hizmet talebimiz sadece ve sadece Belediyeden olabilir.

4 dönem hemen hemen aynı düşüncede olan parti seçildi.

Güzelim Memleketime ne yaptı.

Koskoca Hiçbir şey.

Bana sakın, yok belediye binası, yok yer altı geçidi, vs gibi işleri göstermesinler.

Elle tutulur bir hizmet yoktur. Olmamıştır,

Bu suç kimin,

Biz halkın, Niye diye soracak olursanız ?

Hak aramasını , sorgulama yapmayı bilemiyoruz.

İşte onun için, hiçbir parti gözetmeden bir web sayfası yaptırıyorum.

Adını ne koyuyorum biliyormusunuz ?

KAHRAMANMARAŞLIM HAKKINI ARA.COM.TR

Bu siteye üye olup, başınıza gelen tüm haksızlıkları, zulümleri, yazıya dökmeniz için.

Biz vatandaşlar Belediyeden ne istiyoruz biliyormusunuz hemşerilerim.

Ben birkaçını buradan kendi adıma seslendireyim.

BELEDİYE MECLİSİNİN VE İMAR KOMİSYONUNUN TOPLANTILARININ, AKSU TV DEN YAYINLANMASI İÇİN YAYIN SAATİ SATIN ALINARAK BİZ HALKA AÇILMASINI İSTİYORUM.

NEDEN Mİ DERSİNİZ.?

1- İMAR KOMİSYONUNDA HERHANGİ BİR ARSA, İMARA AÇILIYORSA VE BU UYGULAMADA, NERDE YEŞİL ALAN, NERDE SOSYAL TESİS OLDUĞUNU GÖSTEREN UYGULAMAYI GÖRMEK İÇİN.

“Sonradan bu yeşil alan ve sosyal tesisler arsaya çevrilip satılmaması için o ihalede bu ayrılan yerler ile ilgili tapuya şerh konulması için karar almalarını canlı yayında duymak ve görmek için.”

2- BELEDİYE BAŞKANI DAHİL, TÜM ÇALIŞANLARIN MAL VARLIKLARINI BELEDİYE OLARAK YAYINLAMASINI İSTİYORUM.

3-TÜM İHALELERİN CANLI YAYIN OLARAK AKSU TV DEN VERİLMESİNİ İSTİYORUM.

4-ARTIK BU GÜZEL İLİMİZDEKİ ÇARPIK YAPILAŞMAYI GÜZELLEŞTİRMEK ADINA YENİ YERLEŞİM ALANLARI DEGİL, KENTSEL DÖNÜŞÜM YANİ ESKİ MAHALLELERDEKİ YERLEŞİK DÜZENİN YENİ ÇAĞA AYAK UYDURMASI BAKIMINDAN BU YERLERİN ZAMAN KAYBETMEDEN UYGULANMASINI İSTİYORUM.

5-ANA YOLLARA YAYA ÜST GEÇİTLER İSTİYORUM.

6-MEMLEKETİMİZDE NE BİR YEŞİL ALAN NEDE SOSYAL TESİS KOYDUNUZ, HEPSİNİ HEMEN HEMEN ARSAYA ÇEVİRİP SATTINIZ, BU İNSANLAR APTAL DEGİL HERŞEYİ GÖRÜYORLAR AMA BU GÜNE KADAR SES ÇIKARMIYORLARDI, ŞU AN SAYIN POYRAZ ŞÖYLE BİR MARAŞIN PAFTALARINI ELİNE ALIP BAKSAN BANA ELLE TUTULUR YEŞİL ALAN VE SOSYAL TESİS VE PARK GÖSTER.

6-Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derler, atalarımız. G.Antep’ e bak, Kayseri’ye bak, yakın komşumuz diye yazıyorum.

7-BELEDİYE KURUMUNDA PERSONELLERİNİN SESİNİ DİNLE, HERKES BİR KORKU İÇİNDE, EVRAK İMZALAMAYA YANAŞMIYORLAR, BİRBİRLERİ İLE KONUŞMAMAYA ÖZEN GÖSTERİYORLAR, HERKES KENDİNDEN KORKUYOR, BUNLARA SEBEB BENCE SENSİN SAYIN BAŞKAN NEDEN Mİ.?

8-İŞTE EN BÜYÜK SORUN BU. KANUNLARI BİLMİYORSUN, UYGULAMAYI BİLMİYORSUN, KENDİ MECLİSİNDE ALDIĞIN KARARLARI BÜYÜK MİLLET MECLİSİ KARARI ZANNEDİYORSUN. EN SON GELEN MÜFETTİŞ RAPORUNDA YAPTIĞIN VE UYGULADIĞIN O KADAR YANLIŞ ŞEYLERİN OLDUĞU RAPOR EDİLMİŞKİ VALLAHİ BEN BİLE ŞAŞIRDIM.”Bunları yeni sitede yayınlayacağız”

9-SAYIN BAŞKAN BİR DEVLET KURUMUNDA VATANDAŞA KİN OLMAZ, VATANDAŞA DÜŞMAN GİBİ DAVRANILMAZ, O VATANDAŞ Kİ SENİ O KOLTUĞA GETİREN OYU ATMIŞTIR VEYA ATMAMIŞTIR.

BU BEN OLABİLİRİM, AHMET EMMİ OLUR HÜSEYİN DAYI OLUR, HATİCE TEYZE OLUR FARKETMEZ.

10-NACİZANE BİR VATANDAŞ OLARAK, SANA SON SÖZÜM,ATALARIMIZIN SÖYLEDİĞİ GİBİ, MAGRURLANMA PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR.

H. Mustafa Karaaslan


(EDİTÖRÜN NOTU: BU YAZI SİTE ÜYESİ OKUYUCU TARAFINDAN GÖNDERİLMİŞ OLUP, HUKUKİ SORUMLULUĞU GÖNDERENE AİT BULUNMAKLA BİRLİKTE HABER MERKEZİ İLE İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR. BİLGİLENDİRME AÇISINDAN DUYURULUR...)
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2008, 07:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66