Kahramanmaraş, merhamet demektir

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Cellattin Güvenç: “ Kahramanmaraş, merhamet demektir, Kahramanmaraş vicdan demektir. Kahramanmaraş Türkiye’nin kilometre taşlarından birisidir” dedi.

Kahramanmaraş, merhamet demektir

Seçim çalışmaları kapsamında, Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, ilçe kadın kolları, MHP meclis üyesi adayları ile Piazza alışveriş merkezindeki esnafları gezen Güvenç oy istedi. Gezi esnasında basın mensuplarına bir açıklama yapan Güvenç: “Onikişubat İlçemizde seçim çalışmaları kapsamında geziyoruz. İlçe yönetim ile birlikte. Hemşerilerimiz bizi bağrına basıyor. Her zaman ki gibi büyük bir ilgi alaka gösteriyorlar. Ben bu şehrin tüm insanlarına minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Kahramanmaraş sağ duyunun kalesidir. Kahramanmaraş, merhamet demektir, Kahramanmaraş vicdan demektir. Kahramanmaraş Türkiye’nin kilometre taşlarından birisidir. Vefalıdır, vefakardır. Bunu alanda görmekte bizim aşkımızı, şevkimizi, inancımızı, bu şehre olan bağlılığımızı arttırıyor. Ben herkese teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki 31 Martta Kahramanmaraş’ın hem Büyükşehirde hem de tüm ilçelerde yeni bir destan yazılacak. Cumhur ittifakımızı hem merkezde hem ilçelerde büyük bir farkla kazanacak.

Cumhur ittifakının kazanması demek Kahramanmaraş’ın kazanması demek. Milletin kazanması demek. Çünkü Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu ülke üzerine oynana oyunları gördükleri için safları birleştirdiler. Bizlerde alanda birleştik. Burada ilçe başkanımız, MHP’nin meclis üyesi adaylarımız el ele gönül gönüle daha iyi bir Türkiye, daha iyi bir Kahramanmaraş, daha yaşanabilir bir kent amacı uğrunda geziyoruz. Son güne kadar gitmedik kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Biz millet için, memleket için varız. Halkımız için varız. Hiçbir bölücüye, fırsatçıya, bozguncuya fırsat vermeden bu seçimi de yüz akıyla tamamlayacağız” şeklinde konuştu

Haber: Mustafa Kılınç

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63