Kahramanmaraş’ın 13 Yıllık Hayali Gerçek Oldu!

Kahramanmaraş’ın 13 Yıllık Hayali Gerçek Oldu!

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Beşen, 64. Hükümette Mahir Ünal’ın Kültür ve Turizm Bakanı olmasını sevinçle karşıladıklarını belirterek: “Kahramanmaraş’ın 13 yıllık Bakanlık hayali gerçekleşti” dedi.


Beşen yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş’ın hak ettiği hizmetleri bir adım önde alması için Bakanlık makamının önemli bir durak olduğunu belirtti.


“Mahir Ünal’ın grup başkanvekilliği döneminde diğer vekiller ile başlattığı atak, Bakanlık ile farklı bir boyut kazandı” diyen Beşen şöyle konuştu: “64. Hükümet Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu açıkladı. İnşallah ülkemiz için hayırlısı olur. Kahramanmaraş’ın 13 yıllık hayali gerçekleşti. AK Partinin Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanı olarak 64. Hükümette yer aldı. Kahramanmaraş’ımızın bundan sonra önü açık. 2015-2019 yıllarını artık seçimlerin konuşulmadığı tamamen faaliyetin ve istikrarın konuşulduğu bir dönem olacak. Bu anlamda, yeni kabineye başarılar diliyorum. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası yeni Yönetim Kurulu üyesi olarak, ilk toplantıyı gerçekleştirdik. Önümüzdeki 4 yıllık süreçte, iş dünyası, siyaseti, sivil toplum örgütleri ile Kahramanmaraş’ımızın hak ettiği hizmetleri kavuşması için el birliği çalışma göstereceğiz. Bu anlamda tüm halkımıza teşekkür ediyorum”


 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2015, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63