Kahramanmaraşlı işadamı Kılınç, İYİ Parti Onikişubat Belediye Meclisi Aday Adayı

31 Martta yapılacak yerel seçimlerin favori partilerinden olan İYİ Partinin Onikişubat Belediye Meclis üyeleri görücüye çıkmaya başladı. Başarılı iş Adamı Halil İbrahim Kılınç, İYİ Partiden belediye meclis üyesi aday adayı olduğunu duyurdu.

Kahramanmaraşlı işadamı Kılınç, İYİ Parti Onikişubat Belediye Meclisi Aday Adayı

Şehrin veya bulunduğu ilçenin en önemli kararlarını alan organ olan belediye meclis üyeleri, seçim dönemine hazırlanıyor. Kahramanmaraş’ın en önemli ve metropol ilçesi olan Onikişubat ilçesinde belediye meclis üyesi aday adayları seçim startını verdi. Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi olan genç iş adamı Halil İbrahim Kılınç İYİ Partiden belediye meclis üyesi aday adayı olduğunu açıkladı.

Kılınç yaptığı açıklamada: “Bölmeden bölünmeden, siyasi ikbal peşinde koşmadan Onikişubat için çalışacağız. Milletin arzularını, isteklerini ve paylaşımlarını belediye meclisinde sesimizin çıktığı kadarı ile duyuracağız. Vatandaşın hakkını yemeden, devlete millete zarar vermeden en verimli çalışmanın peşinde olacağız. Söylemlerimiz gerçekleştiği zaman Türkiye’nin, Onikişubat’ın ne kadar İYİ olduğunu herkes görecek. İYİ Parti olarak kadrolarımızın hepsi ile sahada çalışmaya başladık. Vatandaşımızın sorunlarını, korkmadan duyuran İYİ Parti olduğunu herkes bilsin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER