KATSO'dan Mustafa Daşcı'ya ziyaret

KATSO'dan Mustafa Daşcı'ya ziyaret

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Balduk ve Yönetim Kurulu üyelerinden Serdar Zabun, Ahmet Şekkeli, Abdullah Şirikçi, Kadir Gülkesen, Resul Altunköprü, Kamil Dalkara, MHP Belediye Başkan adayı Mustafa Daşcıya nezaket ziyaretinde bulundular.

İlk olarak MHP Belediye Başkan adayı Mustafa Daşcı, daha sonra 1995 yılından bu yana saygın bir kurumun başkanlığını yapan Mehmet Balduk'un kente büyük hizmetleri bulunduğunu ve kendilerini ziyaretlerinin teveccüh olduğunu söyledi. MHP Belediye Başkan adayı Mustafa Daşcı, KASTO ilimizin gelişimine çok büyük katkılarının olduğunu belirterek seçilmeleri durumunda şehrimizi tüm sivil toplum örgütleriyle ortak akıl çerçevesinde yöneteceklerini ve bu durumda KATSO yönetimi ve üyelerinden bilgi alışverişi yapacaklarını belirtti.

KATSO başkanı Mehmet Balduk ise demokrasinin ülkemiz için en önemli değerlerin başında geldiğini ve siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduklarını vurgulayarak, "Siyasi partilerimiz kendi misyonları çerçevesinde ülkenin gelişmesi için çaba sarf etmek görevini üstlenmişlerdir " dedi.

KATSO başkanı Mehmet Balduk şöyle devam etti: "11 yıldır Ticaret ve Sanayi Odası olarak önce Kahramanmaraş'a hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Bunu yaparken 'Ben yaptım sen yaptın' şeklinde değil, 'Biz yaptık' mantığı ile yaklaşıyoruz. Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz ve profesyonel kadromuz ile şehrin sorunlarını çözmeye uğraşıyoruz. Bu anlamda tüm siyasi partilerimiz ile şehrin menfaati için gerekli her türlü işbirliğine hazırız. Her türlü bilgilendirmeyi de yapabiliriz."

Samimi bir ortamda geçen görüşmede Mustafa Daşcı, Mehmet Balduk ve ekibini seçim bürosunda ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını belirterek,` Kendilerinin bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum` dedi.

Mehmet Balduk kentimize çok büyük hizmetlerde bulunduğunu ve şehrimizin böyle kişilerin kıymetini çok iyi bilmesi gerektiğini belirten Daşcı, KATSO ekibine bu nezaket ziyaretinden dolayı çok teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2009, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67