Kemal Yavuz işi 'çok sıkı' tutuyor!

Kemal Yavuz işi 'çok sıkı' tutuyor!

Yüzde 10’luk ülke barajı nedeni ile 22 Temmuz erken genel seçimine bağımsız adaylar ile girecek olan Büyük Birlik Partisi (BBP) Kahramanmaraş’ta da kentin önde gelen simalarından Avukat Kemal Yavuz’la şansını deneyecek. Bağımsız aday Yavuz ise işi şimdiden çok sıkı tutması ile dikkat çekiyor.

Bağımsız aday Kemal Yavuz ise seçim çalışmalarını sıkı bir şekilde yürüterek işi çok sıkı tutuyor. Kahramanmaraş'ın ilk ve tek internet televizyonu olan www.kanal46.tv sitesi ile haftalık EDEHABER Gazetesi'ni yayımlayan Ajans 46’yı beraberinde Alperen Ocakları Başkanı Ali Kıvrak ile birlikte ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler veren Kemal Yavuz, şu anda derinden götürdükleri çalışmaları 22 Haziran’dan sonra iddialı bir şekilde kamuoyuna duyuracaklarını ifade etti.

Kent merkezi ile ilçelerde adeta bir gönüllüler ordusu oluşturduklarını anlatan Yavuz; “İnternet, e-mail ve mesaj gibi çağın nimetlerinden de azami bir şekilde yararlanarak tüm evlere ve insanlara ulaşmayı hedefliyoruz. Tam bağımsız Türkiye için, Türk Milliyetçilerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşımak için, demokrasi ve insan haklarını daim kılmak için ve aynı zamanda ‘Yaşasın demokrasi, yaşasın tam bağımsız Türkiye’ diyenler için Kahramanmaraş seçim bölgesinden bağımsız milletvekili adayı oldum. Seçmenlerimizin ilgi ve desteğini bekliyorum. Bu konuda iddialıyım ve inşallah hayırlı olur.” (EDEHABER GAZETESİ SAYI: 9) (www.kanal46.tv)

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2007, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63