Kemal Yavuz Yeraltı Çarşısı esnaflarını gezdi

Kemal Yavuz Yeraltı Çarşısı esnaflarını gezdi

Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Kahramanmaraş’tan bağımsız aday olarak gösterdiği Avukat Kemal Yavuz, 22 Temmuz erken genel seçimi ile ilgili olarak çalışmalarını dur-durak bilmeden sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Dün kente gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur ile birlikte Rıdvan Hoca Yer altı Çarşı esnaflarını ziyaret eden Yavuz, onlardan destek istedi. Bugün gelinen noktada esnaf ve sanatkarın büyük sıkıntı içerisinde bulunduğunu görmekten üzüntü duyduklarını ifade eden Kemal Yavuz; “Bu kesim toplumumuz bel kemiğini oluşturmaktadır. Esnaf ve sanatkarımızın sıkıntılı olması toplumu adeta felç eder. Bu sıkıntıların gündeme getirilmesi adına sizlerden destek ve oy istiyorum. Bir çiçek ile bahar gelmez demeyin. Bu bir çiçek baharın müjdecisi olabilir” diye konuştu. Esnaf gezisine eski milletvekili Ökkeş Şendiller de katıldı.

Yer altı Çarşı esnaflarının büyük ilgi gösterdiği bağımsız aday Yavuz’un ardından söz alan Hakkı Öznur ise şunları kaydetti:

“Bizim arkamızda sırça köşk, pembe köşk, Çankaya köşkü yok. Patronlar, holdingler ve egemen yok. ABD yok, AB yok. İsrail yok. Masonlar yok, rotaryonlar yok. Bizim arkamızda Cenâb-ı Allah var, milletimiz vardır. Türkiye bugün küresel kuşatma altında. Ülkemiz bölünmek ve parçalanmak isteniyor. İç ve dış odaklar ülkemizi bölmek ve parçalamak isterken siyasi iktidar ana muhalefet kavgası yapıyor. Ak Parti dindarları, CHP Atatürk’ü istismar ediyor. Bu iki karanlık zihniyet yüzünden ülkemiz bugün kamplaşma ve cepheleşme, kutuplaşma devam ediyor. Artık millet bu gerçekleri görmeli. Ak Parti ve CHP milleti yalan ve yanlış politikalarla huzursuz ediyor.”

‘AK PARTİ İKTİDARI MİLLETİ KANDIRDI’

“Ak Parti iktidara geldiğinde yolsuzluk, yoksullukla mücadele edeceğini söylemişti. Ama hiç biri şu an yok. Milleti kandırmayacaksınız. İktidar partisine bakıyorum mücahitler şimdi müteahhit oldu. Ötekilerden farkı kalmadı. Kuzey Irak’taki olaylara da değinen Öznur, Türkiye’nin dış politikasının iflas ettiğini belirterek şunları söyledi: “Kerkük’te, Telafer’de ve Felluce’de katliamlar devam ediyor. Daha dün 200 tane Türkmen kardeşimiz şehit düştü. ABD Irak’ı işgal ederken barış vaat etmişti. Ama şimdi gitti katil Saddam geldi katil ABD. ABD gittiği yerlere özgürlük değil kan vahşet ve ölüm getirmiştir.”

‘YARGILAYIP HESAP SORACAĞIZ’

“Bugün ülkemizi tehdit eden bölücü örgütü Kandil Dağı’nda besleyen kim? CIA ve MOSSAD ajanları eğitiyor. ABD ve Pentagon destekliyor. Peki iktidar ne yapıyor? Hâlâ ABD ile koordinatörlükten bahsediyor. Biz iktidara gelir mecliste güçlü olursak Güneydoğu’da görev yapan 3 bin CIA ve MOSSAD ajanını geldiği gibi postalayacağız. Biz iktidar olursak devşirme takımını da bu ülkeyi sömürüp Avrupa’ya kaçan hırsızları nerede olursa olsunlar orada da bulacağız. Yargılayıp hesap soracağız.” (Haber ve Fotoğraflar: ajans 46 - www.kanal46.tv)

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2007, 07:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63