Kılıçdaroğlu 30 Temmuz'da Kahramanmaraş'ta!...

Kılıçdaroğlu 30 Temmuz'da Kahramanmaraş'ta!...

Deniz Baykal’ın ‘olay kaset’ sonrasındaki istifasının ardından gerçekleştirilen büyük kongrede Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanlığına seçilen Kemal Kılıçdaroğlu yurt gezilerini sürdürüyor.

30 Temmuz Cuma günü (yarın) Kahramanmaraş'a gelecek olan Kemal Kılıçdaroğlu, Müftülük Meydanı'nda düzenlenecek mitingle Kahramanmaraşlılara hitap edecek.

Miting programı ile ilgili olarak dün bir basın toplantısı düzenleyen CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Galip Yılışın, genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 30 Temmuz Cuma günü sabah saat 09.45’de Gaziantep’ten Narlı beldesine hareket edeceğini söyledi. Saat 11’de Narlı beldesi programı bulunan Kılıçdaroğlu, ziyaret ve mitinglerine Pazarcık ilçesi ile devam edecek.

Programa göre; Kılıçdaroğlu Pazarcık ilçesinde halka hitap ederek Pazarcık Otogarı'nın açılışını gerçekleştirecek. Kılıçdaroğlu, daha sonra Kahramanmaraş kent merkezine gelerek Müftülük Meydanı'nda saat 14.00’da vatandaşlara seslenecek.

Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş Mitingi'nin ardından, Göksun ve Elbistan'daki mitinglere katılacak. Elbistan ilçesinde bir düğün törenine de katılacak olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 31 Temmuz cumartesi günü ise sırasıyla Altunelma, Afşin ve Nurhak'ta halka seslenecek Kılıçdaroğlu, buradan Kilis'e geçecek. Kilis Cumhuriyet Meydanı’nda da miting yapacak olan Kılıçdaroğlu akşam saat 20.40 uçağı ile Gaziantep’ten İstanbul’a gidecek.

30.07.2010 CUMA GÜNKÜ PROGRAM:

09.45- Gaziantep’ten Narlı beldesine hareket
11.00 – Narlı beldesi programı
12.00 – Pazarcık ilçesinde miting ve otogar açılışı
14.00 – Kahramanmaraş mitingi
16.30 – Göksun ilçesi programı
18.00 – Elbistan ilçesinde miting ve otelde dinlenme
21.00 – Düğün

31 TEMMUZ 2010 CUMARTESİ

09.30 – Kahvaltı
11.00 – Altunelma beldesi programı
12.30 – Afşin ilçesi programı
15.00 - Nurhak ilçesi programı
18.00 – Gaziantep- Kilis ilçesinde Cumhuriyet Meydanında miting
20.40 – Gaziantep-İstanbul uçuşu. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2010, 09:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 11 yıl Önce

CHP Kahramanmaraş teşkilatı bence yanlış yaptı......Böyle geniş kapsamlı bir program yaparak genel başkanı bu sıcaklarda yoracağına şehirde tek bir miting programı ayarlasa idi daha iyi olurdu. Böylece il merkezi ile ilçe ve beldelerdeki insanlar buraya gelir kalabalık çok olur ve gövde gösterisi olurdu. böyle geniş kapsamlı bir program olacağı için mitinglere katılım beklenenden çok düşük olacaktır. Eğer tek bir miting olsa idi milletvekili Durdu Özbolat'ın telefonları otomotik programla arattırak insanları mitinge davet etmesinede gerek olmazdı. Bakalım ne kadar kalabalık olacak bu sıcaklarda görelim. akp liler sevinmesin az kalabalık olacak diye..bakalım kendileri 20 ağustostaki azmi mübarek günde sıcağın altında ne kadar insan toplayabilecekler genel başkanlarının mitingi için? uzmanlar cehennem sıcaklarının geleceği uyarısında bulunuyor da....cehenneme gerek yok zaten şu anda adeta pişiyoruz. bu sıcaklarda para dağıtsan yine de kimse kızgın güneşin altında saatlerce beklemez ki......ne dersiniz....

SIRADAKİ HABER

banner63