'Koltuklara yapışmış insanlar değiliz!'

'Koltuklara yapışmış insanlar değiliz!'

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ''Biz, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da dahil olmak üzere koltuklara yapışmış insanlar değiliz''dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Bursa'nın Orhaneli ilçesine gelen Bakan Çelik, Kocasu Köprüsü ile Orhaneli Belediyesince yaptırılan üst geçit, semt sahası, spor salonunun açılışını yaptı, belediyeye ait 3 yeni aracı hizmete soktu.

AK Parti ilçe seçim bürosunun açılışında halka seslenen Çelik, memlekette politikacının çok, siyasetçinin az olduğunu söyledi.

Seçim zamanı herkesin gelip, bol keseden vaatlerde bulunduğunu dile getiren Çelik, bazılarının da adam gibi siyaset yaptığını ve ne diyorsa onu gerçekleştirdiğini ifade etti.

Hizmet için göreve geldiklerini ve dediklerini yaptıklarını söyleyen Çelik, ''Biz, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da dahil olmak üzere bu koltuklara yapışmış insanlar değiliz'' dedi.

Siyaset sahnesinden çok kişinin gelip geçtiğini, çok az kişinin de hizmetleriyle anıldığını vurgulayan Çelik, ''Söylenip yapılan hizmet, hizmettir'' ifadesini kullandı.

AK Parti iktidarının, bayrağa ve millete sevdalı olduğunu belirten Çelik, fiziken yorgun olduklarını, ancak vatandaşlardan aldıkları oyların hakkını verdikleri için de mutlu olduklarını söyledi.

Bakan Çelik, belediye tarafından ilçeye yapılan hizmetleri anlattıktan sonra vatandaşlarla sohbet etti.


AA

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2009, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63