Listede büyük deprem! 3 belediye başkanı yardımcısı neden yok!

AK Parti ve MHP’nin ortak Belediye Meclis Üyelikleri deyim yerindeyse deprem etkisi yarattı. Listede Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Akif Kahveci, Sebuk Tekin Alparslan ve Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ünsal kendine yer bulamadı

Listede büyük deprem! 3 belediye başkanı yardımcısı neden yok!

Cumhur İttifakı kapsamında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı çıkarmayan MHP, yine cumhur ittifakı kapsamında AK Parti ile Meclis üyelik listesine aynı girdi. Bugün 17:00’da açıklanan liste ise tam bir deprem etkisi yarattı. Dulkadiroğlu Belediyesinin yanı sıra Onikişubat Belediyesinin listesinin yarında fazlası değişti. Buna göre listede 3 AK Partili 1 MHP’li şeklinde yapılırken, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Akif Kahveci, Sebuk Tekin Alparslan ve Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ünsal kendine yer bulamadı. Listenin iki günden bu yana yoğun bir şekilde hazırlandığı bilgisine ulaşılırken, Kahramanmaraş siyasetinin yeniden dizaynı ise kendini net bir şekilde gösterdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, MHP ve AK Parti heyeti ile titizlikle hazırladığı listenin halkta karşılığının ise nasıl olacağı merakla bekleniyor.

Sebuk Tekin ALPARSLAN-Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı

Mehmet Akif KAHVECİ-Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı

Ali ÜNSAL-Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63