Mahir Ünal, Erkoç'tan bilgi aldı!

Mahir Ünal, Erkoç'tan bilgi aldı!

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, kentsel dönüşüm çalışmalarının yapıldığı Gayberli, Hacı Bayram Veli ve Malik Ejder Mahallelerinde incelemelerde bulundu.


AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, beraberinde Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve diğer ilgililer ile birlikte kentsel dönüşüm alanında incelemelerde Başkan Erkoç’tan bölgede yapılacak projelerle alakalı bilgi aldı.


Kentsel dönüşümde 300 bin metrekare alan üzerinde çalışmalar yaptıklarına dikkat çeken Başkan Erkoç: “"Bu alanda başlattığımız yıkım çalışmalarının ardından 40 bin metrekare açık otopark inşaası tamamlandı. Geri kalan 260 bin metrekare alan üzerinde ise peyzaj projemiz hazır.


Bu riskli alanın Kuzeydoğusunda, güneyinde ve güney batısında birtakım çalışmalar başlatacağız. Bu çalışmaların tamamlanmasının ardından bu bölgemizde; Yeşil Alan ve Oturma Alanları, Otopark, Temalı Çocuk Oyun Alanı, Çay Bahçesi, Sağlıklı Yaşam ve Koşu Yolu, Kondisyon Aletleri, Spor Kompleksi, Basketbol, Futbol, Tenis ve Japon Kalesi Sahaları, Akülü Araba Parkuru ve Bisiklet Yolu gibi projeleri halkımızın hizmetine sunacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 08:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63