Mahir Ünal ile Şule Özdin evlendi

Mahir Ünal ile Şule Özdin evlendi

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Şule Özdin evlendi.


Çiftin ATO Congresium’da düzenlenen düğün törenine, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, başbakan yardımcıları, bakanlar, milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı.


Nikah töreni basına kapalı olarak gerçekleştirildi.


Çiftin nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıyarken, Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Çiçek ve Başbakan Erdoğan nikah şahitleri oldu. 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2014, 13:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem İnal
Muharrem İnal - 6 yıl Önce

Sunucunun anonsu tam edepsizlik, bunlar ülkeyide böyle yönetiyorsa yandık,sunucu önce başbakanı anos edeyor,sonra TBBMM başkanını üçüncü sırada ise CumhurBaşkanı Abdullah Gül beyefendiyi davet ediyor. Milletln dikkatinden kaçsada bizim dikkatimizden kaçmıyor sunucunun edepsizliği.

Sıtkı Ergeç
Sıtkı Ergeç - 6 yıl Önce

Videoyu izleyince şok oldum.Düğün Mahir beyin anladık, yıllarcaKadir Topbaşın sonra Tayip Erdoğanın koşma metinlerini yazan mahir bey neyazik ki kendi söküğünü dikememiş,Üçüncü olarak cumhurbaşkanının anonsu tam kepazelik. Ayrıca gelin hanımın Gelinliğine 30 milyara alındığını duydum çok düşündüm çokkkk

Fatih Muharrem arıkyan
Fatih Muharrem arıkyan - 6 yıl Önce

AKP Grup başkanının dügünün de Sn.Abdullah Gülü refüze etmeye,yok saymaya başlamış AKP zaten partinin tek sahibi ne halk ne de Gül tek sahibi RTE hayırlı uğurlu olsun. Bu neyin intikamı Sn.Hayrunisa Gül ün İrtifadeyi başlatacağımın mı intikamı Devletin başı olan Zamaını Cumhur başkanını Tüm protokolları yok sayarak Üçüncü anos ediyorsunuz. Kalk gidelim Abdullah!

SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67