Mesut Dedeoğlu: 2012 Türkiye için önemli..

Mesut Dedeoğlu: 2012 Türkiye için önemli..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Mesut DedeoğluTürkiye’nin bölgesinde ve çevresinde pek çok sorunu bulunduğunu belirterek, 2012 yılının Türkiye açısından önemli bir yıl olduğunu öne sürdü.


Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. 2011 yılının Türkiye çok çok zor bir yıl olduğunu ifade eden Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu mesajında, 2011 yılında da tıpkı 2010 yılında olduğu gibi işsizlik ve terör konusunun, ayrıca ekonomik krizin ülke gündeminden hiç düşmediğini söyledi. Dedeoğlu, ekonomik krizin uzun süredir toplumun büyük bir kesimini etkisi altına aldığını açıkladı.


Dedeoğlu; “2012 yılına Türkiye pek sorunlarla girmektedir. Kahramanmaraş’ın yatırım bekleyen çok sayıda sorunu var. Ülkemizin de hem kendi içinde, hem bölgesinde, hem de çevresinde önemli sorunları bulunmaktadır. Bu nedenle,  ülke olarak  yeni yıla umutlu girmek zorundayız.” dedi.


Dedeoğlu, 2011 yılı içinde işçi, memur, emekli, esnaf ve çiftçinin umduğunu bulamadığına da işaret ederek, 2012 yılında toplumun tüm kesimlerini rahatlatacak ve refah seviyesini artıracak politikalar beklediklerini bildirdi.


Mesut Dedeoğlu, “Bu vesileyle, tüm hemşerilerimizin yeni yılını kutlar, yeni yılın ülkemize ve Kahramanmaraş’ımıza sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim” ifadesini kullandı. (www.kanal46.com)


 


 


 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2012, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63