MHP İlçe'den DP İlçe'ye 'Hayırlı olsun' ziyareti

MHP İlçe'den DP İlçe'ye 'Hayırlı olsun' ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanı Ömer Özkan, Demokrat Parti (DP) Merkez İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek geçen günlerde seçilen Eray Şenay’a ‘Hayırlı olsun’ dileğinde bulundu.

Beraberinde bir grup yönetim kurulu üyesi ile birlikte Selçuk Sitesi’ndeki DP binasına gelen Ömer Özkan, 12 Temmuz’daki kongrede merkez ilçe başkanlığına seçilen veteriner hekim Eray Şenay’ı tebrik ederek, başarılar diledi.

Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından birisi olan ve en köklü siyasi partilerimiz arasında yer alan DP’nin Kahramanmaraş merkez ilçe teşkilatına yeni seçilen başkan ve yönetim kurulu üyelerini kutlayarak başarılar dilemek için bu ziyareti yaptıklarını belirten Özkan, şunları kaydetti:

“Gerek Kahramanmaraş’ın gerekse de ülkemizin sorunlarını ele alarak çözümlerinin bulunması yönünde partiler arasındaki bu tür ziyaretlerin faydalı olacağını düşünüyoruz. Siyasi partilerimizin ortak amacı memlekete hizmettir. Karşılıklı fikir alışverişlerinin zaman içerisinde devam edeceğini düşünüyorum. Çünkü ortak paydamız olan Kahramanmaraş’ın bir adım daha ileriye gitmesi yönünde herkese büyük görevler düşüyor. Bu noktadan hareket ile MHP olarak, siyasi partilerimize, sivil toplum örgütlerine ve kentimizin bütün kesimlerine ziyaretlerimize devam edeceğiz.”

DP Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Eray Şenay ise, nazik ziyaretlerinden dolayı MHP heyetine teşekkürlerini sundu. (Ajans 46 - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2008, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66