MHP'li Yıldız seçim çalışmaları çerçevisinde Siirt'e gitti!

Geçen hafta seçim startını veren Dr. Devlet Bahçeli ile Söğüt’e giden MHP MDK Üyesi Sermet Yıldız partisinin Eskişehir salon toplantısı, Kırıkkale, Çankırı, Yozgat, Kastamonu mitingleri ve Ankara Etimesgut SİM Açılışına katıldıktan sonra Genel Merkez tarafından verilen görevi ifa etmek üzere Siirt’e gitti.

MHP'li Yıldız seçim çalışmaları çerçevisinde Siirt'e gitti!

Liderinin peşinden giden ve geçen hafta Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren MHP MDK Üyesi Sermet Yıldız, Kahramanmaraş il genelinde de çalmadık kapı bırakmadı. Sadece MHP’den Nurhak ve Çağlayancerit olmak üzere iki aday çıkmasına rağmen Ak Partinin tüm belediye başkan adaylarını da benimseyerek çalışmalarını bu yönde yapan Yıldız, sosyal medya hesabından Cumhurittifakı Ak Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz’ün de projelerini paylaşması dikkat çekmişti.

Ak Parti Milletvekilleri ve teşkilatlarıyla da tam bir uyum içerisinde çalışan Yıldız, partisinin aday gösterdiği Nurhak ve Çağlayancerit’te de yoğun çalışma içerisine girmişti. Geçen hafta Davasının Lideri Devlet Bahçeli ile Söğüt’teki mitinge katılan Yıldız, Eskişehir, Kırıkkale ve Yozgat ziyaretlerinin ardından Kahramanmaraş’a döndü. Dün MHP Genel Merkezi tarafından görevlendirildiği Siirt’e ulaşmak üzere yola çıkan Yıldız, MHP Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti. MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar ve Yeşilyurt İlçe Başkanı M. Ali Kaya ile bir araya gelen Yıldız seçimlerle ilgili istişarelerde bulunarak Liderleri Bahçeli’nin selamlarını iletti.

Yıldız’ın Siirt yolculuğundaki ikinci durağı ise Elazığ oldu. MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ve Merkez İlçe Başkanı Onur Köseli’yi de ziyaret eden MHP MDK Üyesi Sermet Yıldız, MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp’ı da ziyaret ederek hem seçimlerle ilgili istişarelerde bulundu hem de Genel Başkanları Bahçeli’nin selamlarını iletti.

Gece saatlerinde Siirt’e ulaşan Yıldız Siirt’e geldiğini sosyal medya hesabından paylaşarak şöyle dedi “Sayın Genel başkanımızın Emir ve talimatları, Teşkilat İşleri Başkanımızın görevlendirmeleri ile Cumhur ittifakı çalışmaları kapsamında Siirt SİM’deyiz Gecenin geç vaktine kadar Milliyetçi-Ülkücü hareketin yarını Ülkemizin geleceği için çalışan kafa yoran Siirtli dava arkadaşlarımız ve kıymetli ağabeyim il başkanımız sayın Fatih Cantürk bey ile kucaklaştık, Sayın Genel başkanımızın selamlarını ilettik.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER