MHP'nin 'Arama Çalıştayı' yapıldı

MHP'nin 'Arama Çalıştayı' yapıldı

MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı, “Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı Ortak Akıl Platformu Hizmet Tespiti Arama Çalıştayı” konulu toplantı düzenledi. MHP Belediye Başkan adayı Eğitimci Mustafa Daşçı; “Herkesin ve her kesimin düşüncelerine saygı duyuyor ve değerlendiriyoruz” dedi.

Proje koordinatörlüğünü MHP Kahramanmaraş Belediye Başkan Aday Adayı Ejder Oruç’un yaptığı çalıştay, Kahramanmaraş Yimpaş Otel’de dün saat 14.00’te başladı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarından temsilcilerin katılarak, belediye hizmetlerinde eksik gördükleri hususları ve yapılmasını istedikleri hizmetleri dile getirdikleri çalıştayın sonunda ortak bir hizmet projesi çıkartılacak.

Toplantıda konuşan MHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Daşçı, tüm sivil toplum kuruluşlarının ortaya atacağı düşünceleri dikkate alacaklarını söyledi.

Daşçı; “Kahramanmaraş olarak, önce nerede olduğumuzu ve nereye gideceğimizi hesaplamalıyız. Ben, bir kişi ne kadar zeki olursa olsun, sahip olduğu zeka bir kişiliktir, bu nedenle ortak aklı bulmalıyız düşüncesindeyim. Şehrin geleceği açısından çok önemli bir çalışmaya başladığımız kanaatindeyim. Başarılı olacağını umut ediyorum” diye konuştu.
MHP İl Başkanı Nureddin Demircioğlu ise, şunları kaydetti: “Önce ülkem, sonra partim, sonra ben diyen bir düşünce ile hareket ediyoruz. Partimizin adayı seçilip, başkanlık koltuğuna oturduğunda parti rozetini çıkarıp, tüm Kahramanmaraş’ı kucaklayacak. Bu stratejiye uygun olarak kentin problemlerini ve çözüm önerilerinin tartışılacağı şehrin yönetimindeki önceliklerin tespiti, Kahramanmaraş’a kent kimliği kazandırmayı amaçladığımız böyle bir toplantı düzenliyoruz.”

Proje Koordinatörü Ejder Oruç ta, yaşanılan sorunların ve görüş önerilerinin birleştirilerek; kısa, orta ve uzun vadede çözümüne yönelik bir çalışmayı başlattıklarını kaydetti.
MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Özkan, başlattıkları çalıştayın, sadece partilerini değil, belediye başkanlığını kim kazanırsa kazansın, o partinin hizmetlerine ışık tutacak nitelikte olduğunu söyledi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2008, 08:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63