MHP'nin yeni Merkez İlçe Başkanı belirlendi..

MHP'nin yeni Merkez İlçe Başkanı belirlendi..

27 Mayıs 2010 tarihinde MHP Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Ömer Özkan ve yönetiminin yerine kimin atanacağı sorusunun cevabı istifadan tam iki ay sonra belli oldu.

Buna göre; şu anda il yönetiminde muhasip olarak görev yapan ve aslen Elbistanlı olan emekli öğretmen Mesut Tosun'un Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirildiği öğrenildi.

Mesut Tosun'un İl Başkanı Mustafa Bastırmacı'ya yakın bir isim olması nedeni ile milletvekili Mehmet Akif Paksoy'un pek sıcak bakmadığı ancak Bastırmacı'nın ağırlığını koyarak bu ismin atanmasını sağladığı öne sürülüyor.

Yeni İlçe yönetiminde ise Genel Merkez, Milletvekili Paksoy, İl Başkanı Bastırmacı ve Merkez ilçenin yeni Başkanı Mesut Tosun'un belirlediği 35 isim yer alıyor.

İŞTE MHP’NİN YENİ MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ:

BAŞKAN: Mesut Tosun

ÜYELER:
Ali Armut, Aydın Pakdamar, Bayram Özanlayan, Barış Ekiz, Bilal Oktay, Burak Kavak, Çağrı Karabina, Davut Çalışkan, Emrullah Türcan, Erdi Harmankaya, Fatih Çevik, Hasan Sarıkaya, Hüseyin Hürüm, Hacı Kral, İdris Gökçe, İsmail Reyhanlıoğlu, Kadir Bastırmacı, Lütfi Gemci, Lütfi Varol, Metehan Hiçyılmaz, Mehmet Cilve, Mehmet Karahanlı, Metin Başçıl, Metin Kantarcı, Mustafa Akpınar, Mustafa Akyar, Murat Telli, Mustafa Azparlak, Muharrem Orçan, Neslihan Koca Nergiz, Oğuz Ayranpınar, Orhan Güzel, Selçuk Küçükkaya, Şeref Fidan ve Şıhlı Mehmet Önal. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2010, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63