MHP’nin Merkez İlçe Kongresi 8 Ocak’ta..

MHP’nin Merkez İlçe Kongresi 8 Ocak’ta..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Merkez İlçe Kongresi’nin 8 Ocak Pazar günü yapılacağı bildirildi.


Parti binasında bugün öğleden sonra bir basın toplantısı yapan Merkez İlçe Başkanı Mesut Tosun, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde yapılacak olan kongreye bir MHP Genel Başkan Yardımcısının da katılacağını söyledi. Basın toplantısına MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı da katıldı. Ayrıca; Bastırmacı ve Tosun, gündemle ilgili açıklamalarda bulunarak, basın mensuplarının yönelttiği soruları cevaplandırdılar.


Halen Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Tosun’un yeniden aday olacağı ve adaylık için şu ana kadar başka bir ismin olmadığı da öğrenildi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2012, 14:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 9 yıl Önce

AK Parti'nin merkez ilçe kongresi 7 ocak cumartesi günü, mhp'nin merkez ilçe kongresi ise bir gün sonra yani 8 ocak pazar günü yapılacak. eğer mevcut başkanlar bir basın açıklaması yaparak durumu bildirmeseler inanıyorum ki, parti delegelerinin bile haberleri olmayacak. nedir bu kahraman şehrin hali...sanki ölü toprağı serilmiş gibi. yazık. hem de çok yazık. olan maraş'a oluyor. iktidar kendi aleminde, muhalefet kendi aleminde, sivil toplum örgütleri bir başka alemde. sendikalar koltuk peşinde. basın mı? var mı? bütün kesimler çokoprens almaya gittiler sanırım. yazık. yazık. kahramanmaraş'a yazık. halbuki nerede hareket orada bereket. selamlar....

SIRADAKİ HABER

banner63