Milletvekili Özdemir'den müjde üstüne müjde!

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, 31 Mart yerel seçim çalışmaları çerçevesinde bugün Ekinözü ve bağlı mahallelerini ziyaret etti. Özdemir Ekinözü ile ilgili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Güngör’ün bir projesi olduğunu ve buranın hem termal hem de sağlık turizminin merkezi olacağını söyledi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’in Ekinözü ziyaretinde ilk durağı Türkmenler Mahallesi oldu. Sabah erken saatlerde Cumhur İttifakı Ak Parti Ekinözü Belediye Başkan Adayı Bilal Eker ve teşkilat mensupları ile karlı dağları geçerek Türkmenler Mahallesine ulaşan Özdemir, mahalle halkıyla bir araya geldikten sonra Ataköy’e geçti. Cuma Namazını Alişar Mahallesindeki merkez camide kılan Özdemir cami çıkışı vatandaşların sorunlarını dinledi.

Ardından sırasıyla Demirlik, Kürtül, Gaziler, Ortaören, Soysallı mahallelerindeki halkla da buluşacak olan Özdemir gece geç saatlerinde Kahramanmaraş’a dönecek.

YOL ARKADAŞLARIMIZI BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE TAŞIYACAĞIZ

Ekinözü’ndeki ziyaretleri yerinde takip eden Kanal46.com’a açıklama yapan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir şöyle konuştu; “Ekinözü ilçemize bağlı mahallelerimizde Belediye Başkan Adayımız, İlçe Başkanımız ve kardeşlerimiz ile bir araya geldik. Bu mahallemizin yapılacak bazı işleri var. Onlar ile istişare ettik. Büyükşehir’in yapacağı işleri Büyükşehir Belediye Başkanımıza söyleyeceğiz. İlçe Belediyesini ilgilendiren kısmı ise Bilal Eker başkanımızdan seçimden sonra belediye başkanı koltuğuna oturduğunda hiç gecikmeksizin bu işlere ağırlık verecek. Hükümetimizin yapacağı işleri de bana söylediler, onları hem Cumhurbaşkanımız ile hem de meclisin gündemine gelecek konuları ben ileteceğim. Bazı da hayır işleri var, hayır işlerini de hayır sahiplerine yaptıracağız. Burada yaşayanlar bizim yol arkadaşlarımız. Biraz önce onlara da söyledim, 28 Şubatta ülkenin çok kötü dönemlerinde AK Partiye liderine sahip çıkmış insanlar. Onları başımızın üstünde taşımamız ve söylediklerini emir telaki etmemiz lazım. Bunun için gereğini yapacağız.”

İÇMELERİ DAHA SAĞLIKLI HALE GETİRECEĞİZ

Ekinözü’nün sağlık turizm merkezi olabilmesi için bazı projeleri olduğuna da vurgu yapan Özdemir; “Sadece burası ile alakalı değil, Ekinözü ile alakalı bir termal turizm, bir sağlık, şifa turizmi olma ile alakalı bir proje çalışması var. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hayrettin Güngör bey, 2 Mart tarihinde açıklayacak. Ama yapmak istediğimiz şey şu; Ekinözü içmeleri, kullanışı sağlıklı olan bir yer değil. Daha sağlıklı ve nezih bir ortamda kullanılabilir. O zaman da daha çok insan gelir. Yani daha çok insanın geleceği, daha sağlıklı bir ortamın oluşması ile ilgili hem Büyükşehir Belediyemiz hem de ilçe belediye başkan adayımız bunu sağlayacak. Sağlık Bakanlığının Turizm Bakanlığının yapacağı işleri de biz koordine edeceğiz.” dedi.

Haber: Mustafa Kılınç

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63