Necmettin Erbakan canlı yayında

Necmettin Erbakan canlı yayında

Kapatılan Refah Partisinin eski Genel Başkanı ve eski Başbakan Necmettin Erbakan, kendisini koltuktan eden 28 Şubat’ın 12’inci yıldönümünde, mikrofon başına geçecek.

Erbakan, Saadet Partisi Gençlik Kollarının ‘’Milli Görüş'ü yeniden canlandırma’’ organizasyona katılacak. 'Milli Görüş Gençlik Gecesi' bugün 19.30’da Abdi İpekçi Spor Salonunda yapılacak...

NAKLEN YAYIN

8 kamerayla takip edilecek program Saadet Partisi'nin kanalı ılan TV5'ten de naklen yayınlanacak. Onur konuğu olarak Necmettin Erbakan'ın katılacağı programa yurt içi ve yurt dışından da konuklar davet edildi. Programda Mehteran'ın yanı sıra çeşitli konserler ve video gösterileri de yer alıyor. Gençlik programı saat 19.30'da başlayacak. Geceye Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu da katılacak.

MIRRA İÇTİ

Erbakan önceki gece de Ankara’da Kuveyt’in kuruluş yıldönümü resepsiyonuna katıldı. Korumalarının yardımıyla Sheraton Oteli balo salonuna gelen Erbakan, Kuveyt’in Ankara Büyükelçisi Abdullah Al-Duwaikh ile karşılıklı Arap kahvesi ‘’Mırra’’ içti. Erbakan daha sonra boynuna büyük bir peçete bağlayıp Kuveyt mutfağından örneklerin yer aldığı yemeklerin tadına baktı.
Büyükelçi Abdullah Al-Duwaikh Erbakan’ın davete katılmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Kendisi milli günlerimizde bizleri yalnız bırakmıyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2009, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63