Nevzat Pakdil, Göksun'da 'Evet' oyu istedi

Nevzat Pakdil, Göksun'da 'Evet' oyu istedi

TPB Genel Başkanı ve AK Parti Genel merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyesi  Nevzat Pakdil, Göksun ilçesinde Göksun evet demeye hazır mı? sorusuna "Evet" cevabı aldı.


Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde 16 Nisan'da yapılacak olan Anayasa Paketi değişikliği için, evet çalışması yapan TPB Genel Başkanı ve AK Parti Genel merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyesi  Nevzat Pakdil, “16 Nisan'da Göksun evet demeye hazır mı?” Hazır.. cevabını alınca, "Beni mahcup etmeyeceğinizi biliyorum, teşekkür ederim” dedi.


Türkiye Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Göksun Belediye Başkanı Hamdi Çoşkun Aydın, Ak Parti Göksün İlçe Başkanı Mehmet Akif Polat, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Aziz Gümüş,  AK Partili yöneticiler, Remzi Yenipınar, Emin Özdemir, Oktay Sağlam, Halil Tatar, Sefer Sağır ve AK Parti Göksun İlçe Teşkilatı’nın katılması ile Göksun sanayi sitesinde hemşerilerinden destek istedi.


16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Referandumun, 2019 Kasım ayında yapılacak seçimlerde sistem değişikliğini getirdiğini ifade eden Nevzat Pakdil, “Suriye de Rejimin kimyasal gazla kadın, çocuk demeden insanları öldürdüğünü , İslam dünyasının güçlü bir lider ülke olarak Türkiye’yi gördüğünü bu sebeple, elleri ayaklı bağlı değil, koşan bir Türkiye için 16 Nisan 2016 Referandumunda Göksun evet demeye hazır mı? Evet diyerek bölgemizde ve dünyada daha güçlü bir Türkiye için evet dememiz gerekiyor. Bizlere destek veriyor musunuz? Desteklerinizi bekliyorum” dedi.


Göksun Sanayi Sitesi ve Göksun merkezinde esnaf ziyareti yapan Nevzat Pakdil, daha sonra özel dost ziyaretinde bulunarak 16 Nisan da Göksun’da sandıklardan evet çıkması konusunda desteklerini beklediğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2017, 06:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER