Nevzat Pakdil, 'Kapsama Alanı'nda

Nevzat Pakdil, 'Kapsama Alanı'nda

TBMM Başkanvekili Pakdil, Aksu TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak Kapsama Alanı programında Ömer Kösebalaban’ın konuğu olacak.

Aksu TV ekranlarında yayınlanan, Ömer Kösebalaban’ın hazırlayıp sunduğu Kapsama Alanı isimli televizyon programının bu haftaki konuğu Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Nevzat Pakdil olacak.

Kapsama Alanı 10 Ağustos 2008 Pazar günü saat: 21.00’de Aksu TV’den canlı olarak yayınlanacak.

Kahramanmaraş’tan yayın yapan ve uydu aracılığıyla dünya genelinde bir çok ülkede izlenen Aksu TV, Ömer Kösebalaban’ın hazırlayıp sunacağı “Kapsama Alanı” programı Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Nevzat Pakdil’i konuk edecek.

Programda Neler Konuşulacak?

Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Nevzat Pakdil’in katılacağı programda Türkiye’deki son siyasi gelişmeler ve Kahramanmaraş siyaseti konuşulacak.

“İstimlâk Sorunları da Kapsama Alanı’nda”

Kapsama Alanı programında, özellikle ilçemizi yakından ilgilendiren Afşin-Elbistan A ve B Termik Santralleri ile yeni kurulacak olan C ve D termik santrallerinin hayati ihtiyacı olan kömür üretimi için dört köy ve bir kasabayı tamamen, bir kasaba ve bir köyü de kısmen istimlak etmesi nedeniyle, bu bölgede yaşayan insanların sorunları ve çözüm yolları masaya yatırılarak çözüm yolları aranacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2008, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66