Okumuş, mazbata sevincini ailesiyle paylaştı

Okumuş, mazbata sevincini ailesiyle paylaştı

AK Parti'den Türkoğlu Belediye Başkanı seçilen Okumuş, mazbatasını İlçe Seçim Kuruluna ailesiyle birlikte giderek  aldı.


KAHRAMANMARAŞ (AA)  - AK Parti'den Türkoğlu Belediye Başkanı seçilen Osman Okumuş, mazbatasını aldı.


Okumuş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen ve Kadın Kolları Başkanı Sebiha Akpınar ile Türkoğlu Adliyesi'ne giderek, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim İbrahim Halil Uğurlu'dan mazbatasını aldı.


Adliye çıkışında, AA muhabirine açıklama yapan Okumuş, seçimlerde 37 bin 466 seçmenden 22 bin 213'ünün oyunu alarak seçildiği belediye başkanlığı döneminde, ilçeyi Türkiye'nin marka ilçesi haline getireceklerini belirtti.


Önlerindeki 5 yıllık sürede ilçeye "hizmetin en iyisini nasıl getiririz" gayreti ile çalışacaklarını ifade eden Okumuş, şunları kaydetti: 


"Seçim süresince sağduyulu davranan tüm seçmenlere teşekkür ediyorum. Seçimden sonra her şey biter. Bir hizmet yarışına girdik. Bunun neticesinde de vatandaşımızın desteği ile kazanan biz olduk. Bu gün itibari ile siyasi görüşümüzü bir kenara bırakıp hizmet edeceğiz. Türkoğlu halkımıza nasıl hizmet ederiz onun uğraşını vereceğiz."


Okumuş, daha yaşanılabilir ve modern bir Türkoğlu için büyükşehir belediyesi ile el ele vereceklerini sözlerine ekledi.


(AA)

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2014, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63