Özkan'dan Belediye'ye 'tadilat' eleştirisi!

Özkan'dan Belediye'ye 'tadilat' eleştirisi!

MHP Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanı Ömer Özkan, ''Kahramanmaraş Belediye meclisinde her ay ortalama 50 -60 kadar imar tadilatı yapılıyor. Büyükşehirler dışında, Türkiye'nin hiçbir belediyesinde bu kadar tadilat yapılmıyor'' dedi.

Başkan Özkan parti binasında geçen hafta içerisinde düzenlediği basın toplantısında, Kahramanmaraş'ta belediyenin son 20 yılda yaklaşık 10 bin civarında arsa tadilatı yaptığını, arsa tadilatlarının bir kısmının yeşil alanları etkilediğini kaydetti.

Özkan, ''Bu tadilatlar sonucunda, cami yeri, sosyal alanlar, yeşil alanlar, hastaneler, sağlık ocakları ve en önemlisi okul yerlerine yeteri kadar yer bırakılmadığını görmekteyiz'' diyerek belediye icraatlarını eleştirdi.

20 yıldan bu yana Kahramanmaraş'ta hiçbir büyük proje yapılmadığını öne süren Özkan, belediye tarafından gerçekleştirilen bazı yatırımların iyi planlanmadığını, örnek olarak kısa bir süre önce faaliyete geçen Dr. Mustafa Meydanı’ndaki ilk köprülü kavşağın da şimdiden yetersiz kaldığını ve buradaki trafik problemini çözmek yerine daha da karmaşık hale getirdiğini kaydetti. (www.kanal46.tv)

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2008, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66