Öztunç: “Kahramanmaraş'a hizmet etmek istiyorum”

Öztunç: “Kahramanmaraş'a hizmet etmek istiyorum”

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç, Elbistan Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti. 


CHP Elbistan İlçe Başkanı Naci Göçmen, CHP İlçe yönetim kurulu ve Elbistan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Bulut ’un hazır bulunduğu ziyarette Öztunç, çiftçilerin var olan sıkıntılarını dinledi.


CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç, Elbistan Ziraat Odasına yaptığı ziyarette;  “Çiftçilerimizin sorunlarını çok iyi biliyoruz, seçim bildirgemizde çiftçilerimize vaatlerimiz bilinmektedir. Çiftçimiz için mazot 1.80 kuruş olacak nasıl AKP iktidarı zengine, gemicilere veriyorsa bizde toplumumuzun büyük kesimini oluşturan çiftçilerimize vereceğiz. Çocukluğumuzdan yana Elbistan’ın sorunları bitmiyor. Her gelen siyasetçi vaatlerde bulunuyor, anlatıyor, konuşuyor. Ancak oyu aldıktan sonra çekip gidiyor. Özellikle AKP bunu çok sık yapıyor. AKP Kahramanmaraş’tan ve Elbistan’dan çok yüksek oy alıyor ama Kahramanmaraş'a ve Elbistan’a yeterli hizmeti vermiyor. Kahramanmaraş'ın olsun Elbistan’ın AKP’ye oyu çok AKP’nin Kahramanmaraş'a ve Elbistan’a hizmeti yok! Biz öyle yapmayacağız, görecekler. Biz Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayı olarak Kahramanmaraş’a elimizden gelen tüm hizmetleri vereceğiz. Halkımız bunu da seçimlerden sonraki süreçte görecektir” dedi.


Elbistan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Bulut;  “Biz Sivil Toplum Örgütü olarak partiler üstü bir kuruluşuz. Elbistan’dan hangi partiden olursa olsun hiç fark etmez. Elbistan’ın sorun birikimi çok yüksek. Sorunlarımız kısa sürede çözülecek gibi değil. Bize sorunlarımızı anlayacak, dinleyecek vekiller lazım.” dedi.


Oda Başkanı Bulut,  “Genç Adayımıza ve ekibine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendilerini ağırlamaktan gurur duyduk, başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.


 AKP Seçim Bürosunu es geçmedi!


Ali Öztunç, seçim çalışmaları kapsamında Elbistan İlçesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyareti esnasında, AKP Seçim Koordinasyon Merkezine de uğradı. Öztunç  Seçim Koordinasyon Merkezinde bulunan partililerle sohbet etti. Öztunç, 1 Kasım seçimlerinin barış ve demokrasi havası içinde geçmesini arzu ettiklerini belirtti.


“Nasıl hizmet yapılır? Dosta, düşmana göstereceğiz”


Elbistan esnaflarını ziyaretti sırasında Kahramanmaraş'ın gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Öztunç: “Kahramanmaraş'tan Milletvekili seçilenler, Kahramanmaraş'ı unutup kendi haline bırakıyorlar ve Ankara'ya gidiyorlar, bir Kahramanmaraş'ın yollarını bile tutmuyorlar, Kahramanmaraş'a maalesef hizmet yapılmamış durumdadır. 13 yıldır AKP'ye oy veriliyor ama hiç bir hizmet yapılmadı. Ben ise hizmet nasıl yapılır? Bütün Kahramanmaraşlı hemşerilerime göstereceğim. Özellikle Kahramanmaraş ve Elbistan bölgesindeki eksikleri gidereceğiz. Kahramanmaraş'a nasıl hizmet yapılır? Dosta, düşmana göstereceğiz. Benim tek bir amacım var, ‘Kahramanmaraş'a hizmet edebilmek’, bunun içinde gençlik enerjimle 24 saatin 20 saati çalışacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2015, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63