Öztunç: "Yaşanabilir ülke hayaline bir hafta kaldı"

Öztunç:

CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç, seçim gezilerine devam ediyor.


Öztunç Çağlayancerit ve Pazarcık İlçelerinde gezi ve çalışmalarını sürdürürken, Türkiye’nin yaşanabilir ülke hayalinin gerçekleşmesine sadece bir hafta kaldığını söyledi.


1 Kasım Genel seçimlerine bir hafta kala Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç, bitmeyen enerjisi ve güler yüzüyle vatandaşlardan büyük destek gören Öztunç , “Çağlayancerit İlçesinde halkın çığ gibi büyüyen ilgisi bizi daha da, heyecanlandırdı “ dedi.


Çağlayancerit İlçesine bağlı mahallerde vatandaşlarla bir araya gelen Öztunç, kahvehanelerde düzenlenen toplantılarda CHP'nin ekonomik programlarını anlattı. Tarımın, üreticinin destekleneceğini söyledi. CHP'nin seçim kampanyasının çok başarılı bir şekilde sürdüğünü belirten Öztunç , “Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına ihtiyacımız var, bunun içinde 1 Kasımda inanıyorum ki bu halk AKP iktidarını sandığa gömecektir” diye konuştu.


Ülkenin kurtuluşu için CHP’nin iktidara gelmesi gerektiğini savunan Öztunç, “1 Kasım ülkemiz için dönüm noktası. İktidardan kurtulmak istiyorsak, birinci sınıf demokrasiyi istiyorsak, sandığa gideceğiz ve CHP’yi iktidara taşıyacağız. Halkımızın bu konuda duyarlı olacağına inanıyoruz.  Çağlayancerit için, Kahramanmaraş için, Türkiye için emek sarf eden, alın teri döken emekçiye, işçiye, memura, esnafa, öğretmene, herkese ama herkese bin selam olsun. Birlik ve beraberlik diyen, birlikte başaracağız diyen ve bu uğurda elini taşın altına koyan herkese Teşekkür ediyorum” dedi.


SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ 1 KASIM


İstanbul Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Nurhak Belediye Başkanı Ahmet Akkuş ve İlçe Başkanlarının da yer aldığı ziyaretlerde esnaf sorunları üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.


Ekonomik krizin baş gösterdiği, bazı esnafların siftah yapmadan dükkân kapattığını vurgulayan Öztunç, çözüm için 1 Kasım’da CHP’yi adres gösterdi.


Öztunç;  “Ülkemiz’inde,  Kahramanmaraş’ında CHP iktidarı ile sorunları çözüm bulacaktır. Bizim için hangi partiye oy verdin sorusu olmaz. Bizim için Kahramanmaraş’a hizmet düşüncesi ile çalışmak vardır. Esnaf gibi üreticinin de sorunlar yaşadığını biliyoruz. Nereye gitseniz bir sorun yumağı var! Bu sorunları aşmanın yolu, 1 Kasım’da oyları CHP’de birleştirmektir” dedi.


 “ÜLKENİN GELECEĞİ SİZLERSİNİZ”


CHP Pazarcık Gençlik Kolları tarafından gerçekleşen programda Milletvekili adayı Ali Öztunç gençler ile buluştu.


CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Oztunç, iki aydır sahalarda ülkenin geleceği için koşturduklarını belirterek; “13 yıldır ülkeyi yöneten AKP hükümeti Türkiye’yi karanlığa sürükledi. Bunun son bulması siz değerli gençlerimizin gayretinden geçiyor. Sizlerin mücadele içinde olması çok önemli. Partinizi sahiplenin. Ülkenin geleceği siz gençlerin elinde. Bizler CHP olarak bu seçim öncesi farklı bir hava yakaladık.  Halk bize inanmış vaziyette. Bunun için CHP iktidara hazır. Siz genç kardeşlerim bu son bir haftayı ayakta geçirmelisiniz. Kapı kapı gezip herkesten oy isteyin. Gelecek CHP’nin olacaktır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63