Pakdil: 'Gündemimiz ülkeyi ayağa kaldırımak'

Pakdil: 'Gündemimiz ülkeyi ayağa kaldırımak'

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil: "İşimiz hizmet, gündemimiz ülkeyi ayağa kaldırımaktır."


 KAHRAMANMARAŞ (AA) - Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "İşimiz hizmet, gündemimiz ülkeyi ayağa kaldırmaktır. Ortaya çıkan süreçte Türkiye'nin ayağını tökezletmek istiyorlar. Bunun için hedefleri belli, Başbakanımızın üzerine kumpas kuruyorlar ve oyunlar oynuyorlar" dedi.


Pakdil, Afşin ilçesinde partisinin seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada, birilerinin Türk milletinin kıyametinin gelmesini istediğini savundu.


Tüm engellemelere rağmen yılmadan hizmet etmeye devam ettiklerini dile getiren Pakdil, şöyle konuştu:


"AK Parti iktidarları döneminde yolsuz ve susuz köy kalmadı. Şimdi yeni büyükşehir kanunu ile diğer hizmetler de yapılacak. Kim ne yaparsa yapsın içinde bulunulan asır Türk milletinin asrı olacaktır. Bizim sözümüz senettir. Biz boş laf konuşmadık, bundan sonra da  konuşmayacağız. Bu ülkede şimdiye kadar taş üstüne taş koyanlardan Allah razı olsun. Biz yapılanları da inkar etmeyiz."


Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerin 'AK Parti’nin oyunu nasıl aşağıya çekeriz' planları yaptığını öne süren Pakdil, halkın desteği devam ettiği sürece hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. 


Ülkeyi ayağa kaldırmak ve hizmet kervanlarına yenilerini eklemeyi hedeflediklerini vurgulayan Pakdil, 


"Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti, Cumhuriyetin 100. yılında dünyanın en önemli ülkelerinden birisi olacaktır. Recep Tayyip Erdoğan bir dünya lideridir. Türkiye, Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde daha da ileriye gidecektir. İşimiz hizmet, gündemimiz ülkeyi ayağa kaldırmaktır. Ortaya çıkan süreçte Türkiye'nin ayağını tökezletmek istiyorlar. Bunun için hedefleri belli, Başbakanımızın üzerine kumpas kuruyorlar ve oyunlar oynuyorlar. Sizler, 30 Mart’ta vereceğiniz destek ve oylarla bu çınar ağacının kurumasına asla müsaade etmeyeceksiniz. Sizlerden aldığımız yetki ile şehirlerimizi zirveye çıkacağız" dedi.


AK Parti Afşin Belediye Başkan adayı Mehmet Fatih Güven ise görev verilmesi halinde seçmenlerin yüzünü kara çıkarmamak için tüm gücüyle çalışacağını ifade etti. 


Programa, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Erkoç ile partililer katıldı. 


(AA)

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2014, 07:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63