Pazarcık'tan mı aday gösterilecek?

Pazarcık'tan mı aday gösterilecek?

Aslen Pazarcıklı olan ancak uzun yıllardır Kahramanmaraş kent merkezinde yaşayan ve 1 Aralık tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) Başhekimliği görevinden istifa ederek AKP’den Kahramanmaraş Belediye Başkan aday adayı olan Dt. Sıtkı Güvenç’in Pazarcık’tan aday gösterileceği şeklindeki başkentten esen fısıltılar gündemin ilk sırasına yerleşti.

BU İLGİNÇ GELİŞMENİN KULİSLERDEKİ PERDE ARKASININ GENİŞ HABERİ DAHA SONRA....

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2008, 16:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 12 yıl Önce

Pazarcık topraklarından çıkan Sıtkı beyin Kahramanmaraş merkez değil de kendi ilçesinden belediye başkan adayı gösterilmesi fikir ve düşüncesi bence de çok yerinde ve doğru bir karar olur. Çünkü; Poyraz'ın yeri şu ana kadar sağlam gibi görünüyor. Böyle bir durumda da sıtkı bey gibi başarılı ve halk nezdindeki popülaritesi yüksek bir değerimizin heba olmaması gerekir. Bu nedenle pazarcık adayı yapılması çok doğru ve yerindedir. Böylece; şu anda CHP'de olan pazarcık belediye seçimlerinde de AK Parti de bir hayli iddialı konuma gelir..........Sıtkı beye başarılar...............

berka turk
berka turk - 12 yıl Önce

Bu nasıl mantık, yıllardır siyasetle uğraşanlar kimin elinden tuttular: Kardeşlerinin, akrabalarının. Sıtkı güvenç'i oraya buraya gönderen muhterem(!) siyasetciler yakın akrabalarını nerelere getiridiklerini açıklasınlar. Kimin .... müsteşar yardımcısı, il md.....Kayserililer dayanaşarak Cumhurbaşkanı bile çıkardılar. Ben maraşın yerlisi olmayan seçmenleri elitislere oy vermemeye davet ediyorum. Lülfen parti ayrımı yapmayın.

SIRADAKİ HABER

banner63