Poyraz'dan e-mail davete icabet..

Poyraz'dan e-mail davete icabet..

Kahramanmaraş’ın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, kendisine gelen bir e-mail üzerine Dumlupınar Mahallesi 10. Sokak No:4’te oturan Zehra Tıraş isimli kız çocuğunun evine misafir oldu.

Başkan Poyraz, ev ziyareti sırasında vatandaşlara Kahramanmaraş için yapacaklarını anlatırken, ev halkının da sorunlarını dinledi.

BAŞKAN'A TEŞEKKÜR

Ev sahibesi Zehra Tıraş Başkan Mustafa Poyraz başta olmak üzere misafirlerini evinde ağırlamaktan son derece mutlu olduğunu söyledi. Tıraş, Kahramanmaraş Belediyesinin hizmetlerinden memnun olduğunu da dile getirerek, “Belediyemiz güzel bir çalışma başlatarak yollara yeni ve modern parke taşları döşedi. Bu çalışmalarından ve Kahramanmaraş’a hizmetlerinden dolayı Başkanıma teşekkür ederim. Başkanımız mahalle ayrımı yapmadan İlimizin en ücra köşelerine bile hizmet götürüyor.” dedi. Ayrıca Başkanım için yazdığımız şiiri de onunla paylaşmak istedim. Başkanıma yazdığım şiir:

MUSTAFA POYRAZ

Mustafa Poyraz bir numara
Sevdiriyor kendini baştan başa
Olur yakında Başbakan da
Gönüllerin Sultanı Mustafa Poyraz

Yollar yaptırdın Kahramanmaraş’a
Muhtaç etmedin bizi ekmeğe aşa
İyi ki giriştin bu işe
Gönüllerin Sultanı Mustafa Poyraz

En Güvenilir İnsansın
Sana dil uzatanlar utansın
İyi ki bizim yanımızdasın
Gönüllerin sultanı Mustafa Poyraz


Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ise, sürpriz ev ziyaretlerinin devam edeceğini belirterek şunları kaydetti: “Zehra kızımız bana mail atarak bizleri evinde misafir etmek kendi elleriyle çay demlemek bize ikram etmek istedi bizde Zehra kızımızın teklifini kırmadık ve misafir olduk. Bu duyguları beni çok duygulandırdı. Kendisine çok teşekkür ederim. Bizleri çok iyi ağırladı.
Kahramanmaraş her yönüyle modern bir şehir haline geldi. Biz Şehrimizin güzel insanları için çalışıyoruz, Allah rızası için çalışıyoruz. Ömrümüz yettiğince de çalışmalarımıza devam edeceğiz.” (www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2009, 22:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Yigit
Hasan Yigit - 12 yıl Önce

Madem allah rizasi icin yapiyorsunuz neden pesinizde basin ordusu var ve neden secim arefesinde boyle seyler yapiyorsunuz.. bu din sag elin yaptigi iyiligi sol el bilmeyecek diye emretmez mi.. sizden daha iyi musluman bilmezsiniz iyi de bunu nasil bilmiyorsunuz...

SIRADAKİ HABER

banner63