Sefer Aycan Kanal46'yı ziyaret etti!

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sefer Aycan, Kanal 46’yı ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Mesut Tuğrul’a hayırlı olsun dedi.

Sefer Aycan Kanal46'yı ziyaret etti!

Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Aycan, seçim araçları ve parti seçim ofislerinde iki liderin ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adaylarının resimlerinin olmasına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

“Bu gelinen birlikteliğin göstergesi” diyen Aycan: “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız birlikte. Bir ittifak oluşturmuş durumdalar. Bu ittifak gönül ittifakına dönüşmüş. Milletin isteği bu. Devletimiz için milletimiz için böyle bir ittifak oluşturmuş durumdayız” dedi.

Sefer Aycan şöyle konuştu: “Burada gelinen noktada Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın resimlerinin sadece araçlarda değil seçim bürolarında kullanılıyor olması birlikteliğin en iyi göstergesi diye düşünüyorum. Bu gelinen nokta millet tarafından çok olumlu karşılanıyor. Halk bundan memnun. Sürekli bunun böyle devam etmesini istiyorlar.

BİZDE BUNU ÇOK ÖNEMSİYOR VE CİDDİYE ALIYORUZ

Genel Başkanımızda bunu ifade ediyor. Bu sadece aslında iki partinin ittifakından öte gönül ittifakı dönüşmüş durumda. Birlik ve beraberliğimiz önemli. Tabi ki bayraklara, resimlere ve seçim araçlarına yansımış durumda.

HALKDA BUNDAN MEMNUN

Bizim bu birlikteliğimizden dolayı memnuniyetlerini her yerde belirtiyorlar. Böyle devam etsin istiyorlar. Doğru da. Aslında biz aynı tabana hitap eden partileriz. Tabi aramızda küçük farklılıklar olabilir. Sonuçta biz ayrı bir partiyiz. Kendimize göre sosyal ve ekonomik politikalarımız, yönetim sistemi anlayışlarımız var. Ama genellikle MHP ve AK Partisine oy veren insanlar aynı tabanı oluşturuyor. Milliyetçi muhafazakar kesim var. Zaman zaman MHP’ye, zaman zaman AK Partiye oy vermiş. Kahramanmaraş’ta 91 yılında Refah partisi ile ittifakımız vardı. O zaman 5 milletvekili çıkarmıştık. 99’da Kahramanmaraş’ta MHP birinci partiydi. Bu insanların bir kısmı AK Partiye oy verdi. Yani geçişler oluyor. Bazı seçimlerde MHP’ye bazı seçimlerde AK Partiye oluyor. Son zamanlarda AK Partiye daha yoğun şekilde oy veriyorlar tabi.

GENEL BAŞKANIMIZ İYİ BİR DEVLET ADAMI

Genel Başkanımızın son 3 yıllık siyasetini olumlu buluyor. Genel başkanımız hep aynıydı. Devlet ve millet deyip, partim ve ben demedi. Duruşu hep öyleydi. Bunu da hep ifade ederdi. Son zamanlarda herkes MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelinin ne kadar büyük bir devlet adamı olduğunu görüyor. Bu birlik ve beraberlikten memnun olduklarını dile getiriyor”

Haber: Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63