SP, İGM ve BM üyesi adaylarını tanıttı

SP, İGM ve BM üyesi adaylarını tanıttı

Saadet Partisi (SP) Kahramanmaraş İl Teşkilatı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyelikleri için aday gösterdiği isimleri tanıttı. Toplantıda konuşan SP Belediye Başkan adayı Hanefi Mahçiçek, yaptıkları araştırmada partilerinin birinci parti olduğunu öne sürerek; “ipi biz göğüsleyeceğiz” dedi.

Avşaroğlu lokantasında düzenlenen basın toplantısında, SP’nin Belediye Meclisi için gösterdiği 33 ve kontenjan adaylığı için gösterilen 4 kişi ile İl Genel Meclisi’ne aday gösterilen 9 kişi tanıtıldı. SP İl Başkanı Mehmet Akgül kaliteli bir liste oluşturduklarını belirterek; “İl Genel Meclisi için olsun, Belediye Meclisi için olsun gösterdiğimiz adaylarımız kendi çalışmalarında başarı göstermiş, kentimize de büyük hizmetleri dokunacak insanlar. Hepsine başarılar diliyor 29 Mart yerel seçimlerinin hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Belediye Başkan adayı Mahçiçek ise, seçim yarışının gayet seviyeli devam ettiğini ifade ederek tüm adaylara başarılar diledi. Mahçiçek, 1999 yılında seçimi kazandığını şimdi de bunu başarabilecek güçte olduğunu kaydederek; “Seçim çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Saadet Partisi’nin tabanını birleştirmeyi başardık. Gittiğimiz her yerde büyük bir teveccüh görüyoruz. Yaptığımız araştırmalarda en önde yer aldığımızı düşünüyoruz. Biz bu işi yapabilecek donanıma sahibiz. Seçime kadar olan süreyi de iyi değerlendirip, ipi göğüsleyeceğimize inanıyorum. Şimdi saadet zamanı” diye konuştu. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2009, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER