'Tek istediğimiz memlekete hizmet etmek'

'Tek istediğimiz memlekete hizmet etmek'

Ak Parti Kahramanmaraş Belediye Başkan aday adayı Cengiz Özsan, makam ve mevki düşüncesi olmadığını belirterek; “Tek düşüncemiz arzuladığımız değişimi başlatarak, memleketimize hizmet etmek” dedi.

Yaklaşık 3 yıl Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’in danışmanlığını başarı ile yürüten Özsan, İşletmeciliğini Cengiz Kamalı’nın yaptığı Pınarbaşı Destan Çınaraltı Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısı ile adaylık çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Kahramanmaraş’ta önemli bir değişim hareketi başlatmak için yola çıktığını kaydeden Özsan; şunları kaydetti: “En demokratik hakkım olan seçilme hakkımı kullanarak aday oldum. Biz bir değişim başlatmak için yola çıktık. Nedir bu değişim diye soracak olursanız. Bu değişim toplumun içerisinde kaybolup gitmiş, donanımlı insanların memleketi yönetmede söz sahibi olduğu bir ortam yaratmaktır.

Bu değişim, insanların düşüncelerini rahatça ifade edebildiği ve ortak akılın oluşturulduğu bir Kahramanmaraş hayalidir. Biz toplum içerisinde unutulmuş olan o insanları, bu toplumun gerçek sahipleri olduklarını hatırlatıp düşüncelerine değer vereceğiz, sıkıntılarını dinleyeceğiz.”
Hiçbir zaman makam ve mevki düşüncesinde olmadığını vurgulayan Özsan, “Eğer böyle bir düşüncem olmuş olsaydı, bakan danışmanlığını bırakıp vekil danışmanlığı yapmazdım. Benim tek düşüncem memlekete hizmet etmek, hedeflediğim o değişimi Kahramanmaraş’ta gerçekleştirmek olacaktır” ifadelerini kullandı. (www.kanal46.com)Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2009, 15:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer ÖZSAN
Muzaffer ÖZSAN - 12 yıl Önce

değişimin öncüsü olarak umarım maraşı eski günlerine cazibe merkezi haline getirirsin başkanım

dilara
dilara - 12 yıl Önce

AK Partili değilim ama eğer aday siz olursanız oyum AK Partinin .. Yolunuz açık olsun

SIRADAKİ HABER

banner66

banner63