Telbisoğlu: Bu kente hizmet borcum var

Telbisoğlu: Bu kente hizmet borcum var

Soğuk havaya rağmen ısınan siyasi havada, Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı için AKP’de yarışan 9 aday adayı arasında ismi yer alan harita mühendisi Emin Tanın Telbisoğlu, bu kente hizmet borcu olduğunu, bu sebeple bu kutlu yolculuğa çıktığını, kentin kaderini değiştirecek plan ve projelerle kenti bir marka şehir haline getirmeye çalışacağını belirtti. Telbisoğlu, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği basın toplantısında basın mensuplarının ve kamuoyunun merak ettiği soruları cevaplayacağının altını çizdi.

İdrak ettiğimiz kurban bayramında ailesiyle birlikte Ankara’ya giden ve AK Parti genel merkezindeki bayramlaşma törenine katılarak; “Ben bu toprakların çocuğuyum, borcumu ödemek için aday adayı oldum.” diyen Telbisoğlu, bu yola çıkmadan önce istişarelerde bulunarak, bu kent için düşündüğü, gerçekleştirmeyi hayal ettiği projeleri hayata geçirmek için belediye başkanlığı aday adaylığına soyunduğunu kaydetti.

Telbisoğlu; “Şayet halkımız onay verir, teşkilatımız, genel merkezimiz bu kutlu görevi bize tevdi eder de, Kahramanmaraş belediyesini emanet ederlerse, elimden geleni yapacağıma, bu kenti bir marka şehiri, kurumu da marka belediye yapacağıma söz veriyorum. Çünkü bir harita mühendisi olarak, bu kentin önceliklerini, sorunlarını biliyorum. Bu sorunların çözümü için, elimi taşın altına koydum, koyacağım” diye konuştu.

Telbisoğlu, Ankara’ya gittiğinde, genel merkezde başta AK Parti genel başkan yardımcısı Haluk İpek, Devlet Bakanı Beşir Atalay, Keçiören belediye başkanı ve aynı zamanda da Ankara Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Turgut Altınok ile de görüştüğünü, bütün bu görüşmeler neticesinde, Kahramanmaraş halkının teveccühüne layık olacağını sözlerine ekledi. (Haber ve Fotoğraflar: Kimlik - www.kanal46.com)Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2008, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63