Temizkan, Çamlık Mahallesini Coşturdu

Temizkan, Çamlık Mahallesini Coşturdu

MHP Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, Çamlık mahallesinde halka seslendi. Mahalle toplantısı miting coşkusuyla doruğa yükseldi. Mahalle gençleri hava fişeklerle gökyüzünü aydınlattı.


Seçime saatler kala Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, Çamlık mahallesinde seçmenleriyle buluştu. Çamlık mahallesinde büyük bir kalabalığa hitap eden Temizkan, “Seçim için gelip size tapu sözü verenleri ve sizi unutanlara gereken cevabı vereceksiniz inşallah”dedi.


Temizkan, “Sevgili kardeşlerim koca bir seçim döneminin son gününü yaşıyoruz. Artık tüm sözler söylendi. Siz her şeyi iyi bilirsiniz. Şahitsiniz. Yıllardır bu meydanlarda gelenleri dinliyorsunuz. Size çok büyük sözler verildi ama seçimler bitince hepsi unutuldu. Biz sizi yüzüstü bırakıp gidenlerden değiliz. Size yalan vaatlerde bulunmak için gelmedim. Yapamayacağım hiçbir sözü vermem. Çamlık Mahallemizin hali ortada ve siz her şeyi çok iyi biliyorsunuz. 12 yıl boyunca sabırla beklediniz. Ne bir sosyal tesis, ne bir yatırım aldınız. Çamlık Mahallemiz de bir çok mahallemiz gibi görmezden gelinen bir semt olmuş. İşte bir Pazar yeriniz var hali ortada. Bir çeşmesi, bir lavabosu bile yok. Üzeri açık. Olanca yağmuru üstünüze geliyor. Bir taziye eviniz ne de bir spor tesisiniz yok. Biz 2014 yılına geldiğimiz şu zaman diliminde bunları halkımıza reva görmeyeceğiz. Biz seçildiğimiz de hizmette geri bırakılmış bütün mahallelerimizi ihya edeceğiz. İhtiyaçları çoktan belirledik. Hangi semte ne yapılmalı. Eksik olan neler var. Bunları çok iyi biliyoruz. Seçimler biter bitmez vakit kaybetmeden çalışmaya başlayacağız. Onikişubat bölgesinde büyük bir değişim olacak. Bunu da hep beraber yapacağız. Seçildiğim haftadan itibaren tek tek mahallelerimizi gezeceğim ve anında çalışmaların startını vereceğiz. Yüce Allahın izni ile biz bu işin üstesinden geliriz. Hem kent merkezinde ki mahallelerimize hem de mahalle statüsü kazanan köylerimize hizmet akıtacağız. Bunun için Onikişubat Belediyemizin para sıkıntısı yok. Yani hizmet almamanız için hiçbir neden yok. Size söz veriyorum. 30 Mart gecesi seçimi kazandıktan sonra rozetimizi çıkaracağız ve halkın belediye başkanı olarak size hizmet edeceğiz. Kimsenin güdümünde olmayacağız. İnsanları ayrıştırmadan, insanları sınıflandırmadan, bizden ya da başka birinin destekçisi demeden, kimliğini ve fikrini sorgulamadan hizmet edeceğim. Halkın içinden asla ayrılmayacağım. Ve şehrimizde büyük bir belediyecilik akımı başlatacağım”diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2014, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66