Temizkan’a Akın Akın Ziyaret Var

Temizkan’a Akın Akın Ziyaret Var

MHP Onikişubat İlçe Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Yusuf Temizkan’a Özel İdare ve Köy Hizmetleri çalışanlarından büyük destek geldi. Yaklaşık 500 kişi seçim bürosunu ziyaret etti.


2014 yerel seçimlerine sayılı günler kala adaylara artık heyecan dorukta. Yerel seçimlerin favori isimlerinden biri olan MHP Onikişubat İlçe Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Yusuf Temizkan, bugün büyük bir grubu misafir etti. Kahramanmaraş İl Özel İdaresi ve Köy Hizmetlerinde görev yapan yaklaşık 500 kişi Yusuf Temizkan’ı seçim bürosunda ziyaret ederek destek verdiler.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Onikişubat İlçe Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Yusuf Temizkan, “Bugün herkes bir kere daha anlaşıştır ki zorla güzellik olmaz. Biz hiç kimseyi baskı ile zorbalık ile kendimize çekmeye çalışmıyoruz. Bu işler gönül işi. Bu işler nezaket işidir. Benim aday olduğum ilk günden bu yana en çok söylediğim söz herkes artık ezberledi “Kazanacağız ama önce gönülleri kazanacağız” sözüdür. Benim hayat felsefem bunun üzerine kuruldu ve yaşamım boyunca da bu şekilde kalacağım. Bugün buraya gelerek verdiğiniz bu eşsiz destek beni çok mutlu etti. Çalışma arkadaşlarım, dostlarım ve daha çok sayıda sevgili kardeşlerim bu destek sorumluluğumuzu bir kat daha arttırdı. Bana güvenen hiç kimse mahcup olmayacak. Bu desteklerin hakkını şehrime ve şehrimin değerli vatandaşlarına hizmet ederek vereceğim. Bu şehirde hala baskıyla, zorlayarak, insanları üzerek, gece gündüz oy avcılığı yaparak, erzak ve para yardımı yaparak siyaset yapanlara inat bu şehrin şerefli onurlu insanları inanıyorum ki desteğini doğrudan ve haklıdan yana kullanacaktır. Biz söz verdik. Yemin ettik. Şunu herkes çok iyi bilsin biz onların 25 yılda yapamadığını 3 yılda yaparız. Bu şehir her zaman yanlış yöneticilerden kaybetti. Artık herkes şunu konuşuyor ki “Kahramanmaraş hak ettiği hizmeti almıyor”. Bugün bunu Ak Partili çok sayıda dostumuz da açık bir şekilde ifade ediyor. Şehirde büyük bir çoğunluğun inancı buysa bizim haklılığımız bir kere daha ispat edilmiş oluyor. Bizim dönemimiz de haksızlık, adaletsizlik ve yandaşa hizmet olmayacak. Biz halkına hizmet eden halkı için hizmete gönül vermiş bir belediye başkanı olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 08:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66