Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş, görevi devraldı

Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş, görevi devraldı

Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş, görevi Mustafa Taşhan'dan devraldı.


KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti'den Türkoğlu Belediye Başkanlığı'nı kazanan Osman Okumuş, mazbatasını almasının ardından görevi Mustafa Taşhan'dan devraldı.


Belediye binası önünde kurban kesilerek karşılanan Okumuş ve beraberindekiler, makam odasına kadar tekbirler eşliğinde geldi.


Okumuş,10 yıl boyunca Türkoğlu ilçesinde yapılan kalıcı eserlerden dolayı selefi Mustafa Taşhan'a teşekkür ederek, şunları kaydetti:


"Bizler burada geride kalan ve yapılması gereken işlerle birlikte yani projelerimizi hayata geçirmek için canla başla çalışacağız. Geçmişte on yıllık belediyecilik tecrübemiz var. Türkoğlu halkımız hiç endişe etmesin emin ellerdeler. Zor ve yorucu bir dönem atlattık. Bize tanınan 5 yıllık süreçte güzel ve kalıcı çalışmalar yapacağımıza inanıyor ve vatandaşlardan bununla ilgili desteklerini esirgememesini istiyorum. Şu andan itibaren öncelikli hedefimiz en iyi şekilde Türkoğlu'na hizmet etmek."


Taşhan ise ilçede 10 belediye başkanlığı yapmanın gururunu hep taşıyacağını belirterek, kendi yakasındaki belediye başkanlığı rozetini çıkartarak Okumuş'a taktı.


Konuşmalar ardından Okumuş, tebrikleri kabul etti.


Etkinliğe, AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen, kadın Kolları Başkanı Sebiha Akpınar, Okumuş'un eşi Funda Okumuş ve belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı.


(AA)

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2014, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66