Türkoğlu’nda MHP’ye Büyük Katılım

Türkoğlu’nda MHP’ye Büyük Katılım

Seçime saatler kala, Türkoğlu İlçesinde AK Parti’den MHP’ye büyük katılım. Türkoğlu’nda seçim heyecanı doruklarda!


MHP Türkoğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Cafer Güçlü’ye destek vermek için AK Parti Türkoğlu Belediye Meclis Üyesi Adayı Tülay Kızıl Önal ve ailesi, Beyoğlu’ndan Canik, Adsız ve Kurt aileleri, Kadıoğlu Çiftliğinden Tomas Ailesi, Avşarlı’dan Yavşan, Gemci, Gök ve Kurt aileleri katılım yaptılar.


Yaklaşık 1000 araçlık konvoy eşliğinde seçim bürosuna gelindi ve ardından katılım töreni başladı.


Kuran-ı Kerim ve dualar eşliğinde başlayan katılım programında açılış konuşması yapan Belediye Başkan Adayı Cafer Güçlü, katılan tüm ailelere teşekkür etti.


Güçlü; “Bu gün aramıza katılarak, hizmet kervanımızda bize yol arkadaşı olmaya gelen bütün ailelerimize sonsuz teşekkürler ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. Gücümüze güç kattınız. Bize verdiğiniz desteğin kıymetini bileceğiz. İlçemize en üst seviyede hizmet sunacağız.


İnşallah 30 Mart akşamı aynı coşku ile seçim zaferimizi kutlayacağız” dedi.


Güçlü’nün ardından, “Asena Tülay” sloganları eşliğinde kısa bir konuşma yapan Tülay Kızıl Önal ise; “Bu gün buraya katılıma sebebim, Cafer Güçlü ve ekibinin Türkoğlu’na en iyi hizmeti sunacağına inandığım içindir. Şunu da belirtmek isterim ki; Ak Parti seçim bürosunda oturup da beni buraya temsilci olarak gönderenlerin de adına katıldım. Hepsinden sizlere selam getirdim. Herkes şunu iyi bilsin, bu akşam burada seçim bitti. Cafer Güçlü ve ekibi bu seçimin galibi. İlçemize şimdiden hayırlı olsun” dedi.  


Daha sonra partiye geçiş yapanlara Üç Hilal rozetleri takıldı.


Kadınların büyük coşkusu, Cafer Güçlü’nün başkan sloganlarıyla omuzlarda taşınması, objektiflere sığmayan kalabalık, aslında sandığın aynasıydı.


Daha önceki seçimlerde Ak Partiye destek veren büyük oy potansiyeline sahip olan ailelerinde MHP’ye katılım yapması “Bu iş bitti. MHP Türkoğlu’nda seçimi kazandı”  dedirtti.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2014, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66