Ünal, çarşı-pazar gezerek vatandaşlarla görüştü…

Ünal, çarşı-pazar gezerek vatandaşlarla görüştü…

Meclisteki bütçe görüşmelerinin tamamlanması ardından, seçim bölgesi Kahramanmaraş’a gelen ve diğer milletvekili arkadaşları ile esnaf ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, esnafa ve vatandaşlara yeni yıldan beklentilerini sordu, onlarla sohbet etti, dertlerini dinledi.


Yılın son resmi günü olan Cuma günü, namaz öncesi AK Parti teşkilat binasında arkadaşları ile buluşan ve esnaf ziyareti güzergahlarının belirlenmesi ardından beraberinde AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç  olduğu halde, esnaf ziyareti sırasında büyük ilgi gördü, herkesin hayatından memnun oluşu, bunu vatandaşın ağzından dinlemesi Ünal’ın keyfini yerine getirdi.


Önce, Trabzon Bulvarı üzerindeki Yaşar Pastanesine uğrayan, burada MADO yönetim kurulu başkanı yardımcısı Atilla Kanbur ile bir kısa sohbet yapan Ünal, yol boyunca kadın – erkek, çocuk demeden herkse selam verdi, “Beni tanıyor musunuz?” sorusun karşısında, “Nasıl tanımayız, siz AK Partinin en etkin siyasetçisisiniz” cevabı karşısında yüzünde tebessümler belirlendi, ayrıca başta işsiz olduğunu söyleyen vatandaşlara yardımcı olmak üzere notlar aldırdı.


Konuştuğu vatandaş ve basın mensupları ile de kaldırımda, ayaküstü olsa da sohbet etme fırsatı bulan Ünal, yılbaşı sonrası hazırlanacak yeni anayasa için kolları sıvadıklarını, Türkiye’nin önümüzdeki 50 yılın yıldızı olacağı müjdesini verdi.


AVRUPA KRİZİLE BOĞUŞUYOR


Esnafı dinlerken, zaman zaman işsizlikten dem vuran, iyi gitmeyen ekonomiden konu açıldığında, “Halimize şükürler olsun. Bakın Avrupa kriz içinde, Yunanistan’ın yaşadıkları gözümüzün önünde. O bakımdan bu günlerin kıymetini bilmek gerek!” dedi ve halen ülkede hâkim olan siyasi ve ekonomik istikrarın 2012 yılında da süreceğini söyledi.


Zaman zaman vatandaşın özellikle işsizlik ve asgari ücretle ilgili sorularını da cevaplayan Ünal, yardımcı olmak için danışmanına notlar aldırdı, AK Parti İl Başkanı Fatih Erkoç’a yardımcı olunması için gerekli bilgileri aktardı. (Kimlik - www.kanal46.com)


 


 


 


 


    


 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2011, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner63