Vali Güvençer’den Onikişubat Belediyesine Takdir

Vali Güvençer’den Onikişubat Belediyesine Takdir

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’e iade-i ziyarette bulundu. Onikişubat Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade eden Güvençer, Başkan Mahçiçek ve ekibini tebrik etti.


Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, iade-i ziyaretlerini merkez Onikişubat Belediyesi ile sürdürdü. Belediye girişinde Başkan Hanefi Mahçiçek, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri tarafından karşılanan Vali Güvençer, ziyaretinin sonunda personelle sohbet etti.


Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Başkan Mahçiçek’ten ilçe ve belediye hizmetleri hakkında bilgiler alan Vali Güvençer, Onikişubat Belediyesi’nin kamuoyunda ve kendisi nezdinde icraatlarıyla olumlu izlenimler bıraktığını ifade etti. Başkan Mahçiçek ve ekibini tebrik eden Güvençer, güzel hizmetlerin bundan sonraki süreçte de devam etmesi temennisinde bulundu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mahçiçek ise, “Ziyaretiniz bizleri mutlu etti. Onikişubat Belediyesi olarak ilçemize en iyi hizmeti sunmanın, vatandaşlarımızın daha yaşanılabilir bir kentte yaşam sürmelerinin gayreti içerisindeyiz. Kısa bir süre önce göreve başlamanıza rağmen bizlerde çok pozitif bir izlenim bıraktınız. Sizlerden aldığımız sinerjiyle de çalışmalarımıza  devam edeceğiz. Bu güzel ziyaretiniz için tekrar sizlere teşekkür ediyorum” dedi.


Vali Güvençer, daha sonra Başkan Mahçiçek ve Başkan Yardımcıları Dr. Ali Ünsal, Fatih Yoğurt, Burhanettin Türkkahraman ve Nihan Büyükdereli ile bir süre sohbet etti. Sohbetin ardından Başkan Mahçiçek’le birlikte servisleri dolaşan Vali Güvençer, belediye çalışanlarını tebrik ederek, işlerinde kolaylıklar diledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2014, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63