Yerel Seçim - 2009 atmosferi

Yerel Seçim - 2009 atmosferi

Kahramanmaraş merkezli olarak uydu üzerinden dünyaya yayın yapan Aksu TV’de 15 Aralık Pazartesi akşamı yayımlanacak olan ‘Yerel Seçim 2009’ isimli programda Kahramanmaraş’taki yerel seçim atmosferi ele alınacak.


Aksu TV Genel Müdürü Turgay Terzibaş’ın sunacağı programa; Kanal 46 sitemizin Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Metin Çaylı, Yeni Şafak Gazetesi Kahramanmaraş Temsilcisi Erdal Kır, Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Yüzbaşıoğlu, Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mesut Tuğrul, İHA Temsilcisi Ahmet Caner Baysal ve Cumhuriyet Gazetesi Temsilcisi Sermet Çuhadar katılarak siyasi gündem hakkında görüşlerini ortaya koyacaklar.
Saat 22.15’de başlayacağı bildirilen programın bir hayli ilgi görmesi ve izlenme oranının çok yüksek olması bekleniyor.


(www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2008, 21:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf bülbül
yusuf bülbül - 12 yıl Önce

Programın uzunca bir kısmında Atıf Şirikçi'nin adaylık broşürünün eleştirisine ayrılması, bu da yetmezmiş gibi broşürü hazırlayan ekipten biri ile broşürün içeriğinin tartışılması tam anlamıyla bir televizyonculuk başarısızlığıdır. Sözkonusu broşür yanlış şekilde tasarlanmışsa, bu o adayın sorunudur. Bir il başkanının ve belediye başkan aday adayının, diğer aday adayını eleştirmesinden daha doğal ne olabilir? Kaldı ki, eğer broşür Mustafa Poyraz'ı töhmet altında bırakıyorsa, bunu eleştirmesi gereken Mustafa Poyraz'dır. Turgay Terzibaş'ın olaya taraf olması gazetecilik etiğiyle bağdaşmıyor. Hele hele borşürü hazırlayan ekiple, canlı yayında dakikarca süren canhıraş bir tartışmaya girmesi tek kelimeyle televizyonculuk komedisi olmuştur.

Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 12 yıl Önce

Programı büyük bir zevk ve heyecan ile izledik. turgay beyin program yönetimi iyi idi...ileriki günlerde program performansının artmasını bekliyoruz. aynı zamanda daha önce siyaset te yapmış olan metin çaylının ve mesut tuğrulun programa renk kattığına inanıyor ve devamını bekliyoruz...katılımcıların tümünü tebrik ediyoruz....siyasilerede başarılar.....aksu tv ye de tebrikler.....

SIRADAKİ HABER

banner63