Hüdayioğlu bayramda personelini unutmadı

Hüdayioğlu bayramda personelini unutmadı

Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Dr. Reha Hüdayioğlu, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde bir araya gelerek bayramlaştığı personeline çörek ve hoşaf ikram etti.

Bayramın ilk gününü personeline ayıran Hüdayioğlu, öncelikle kurum çalışanları ile birlikte olarak onlarla bayramlaştı. Daha sonra Hüdayioğlu, bayramda görevleri başında olan Hastanelerin Acil servislerini ziyaret ederek kutlamalarını sürdürdü.

Gece de 112 Acil Kurtarma istasyonlarını tek tek dolaşan Hüdayioğlu bayramlaşmayı sürdürdü. Hüdayioğlu yaptığı açıklamada; şunları kaydetti: “Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm sağlık çalışanlarının Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini dilerim.” (www.kanal46.tv)

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2007, 14:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
hazan
hazan - 14 yıl Önce

sağlık çöktü hiç kmimsenin haberi yok .göz boyamak için 2 tane ocak gezmiş sadece gösteriş.zaten müdürlüktede öyle:emrin olur efendim.baş üstüne efendim sen benim kardeşimsin efendim,seninkini yapmayıpta kimi yapacağız efendim.......allah rızası için bir kimsede çıkıp bu sayın vali bey olsun,basın olsun,siyasetçiler olsun veye milletvekilleri olsun YA SEN NE YAPTIN ,SITKI GÜVENÇTEN SONRA HANGİ İCRATLARIN OLDU ,OCAKLARIN HANGİSİNE KAÇ DEFA GİTTİN....... soran yok .insanlar o kadar partizancı ve zadeci olkmuşki gözleri görmüyor.çok sürmea 2-3 ay içerisinde sağlık çöker.şimdiden gözünüz aydın olsun maraşlılar...

SIRADAKİ HABER

banner66

banner63