Ramazan'da fırın denetimi!

Ramazan'da fırın denetimi!

Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta ekipleri, Ramazan ayı dolayısıyla fırın denetimlerini artırdı.


Fırınlarda hijyen ve gramaj kontrolü yapan Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta ekipleri,  vatandaşların ekmeklerini gönül rahatlığıyla tüketebilmesi için denetimlerini yoğun bir şekilde devam ettireceklerini söyledi.
Gıda konusunda ortaya koyduğu hassasiyeti Ramazan ayında iki katına çıkaran Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçe sınırlarındaki fırınları denetleyerek hijyen ve gramaj kontrolü yaptı.
Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan ayında denetimlerini sıklaştırdı.
Özellikle gıda konusunda büyük bir hassasiyet ortaya koyan Zabıta Ekipleri, vatandaşın sağlığıyla oynayan merdiven altı üretimlere karşı adeta savaş açtı. Yoğun denetim ve kontroller sonrasında sağlıksız üretim yapan iş yerleriyle ilgili yaptırımlar uygulayan Zabıta Ekipleri, ekmek üretimi yapan fırınları da denetleyerek sağlıksız üretime geçit vermeyeceğini bir kez daha gösterdi.
Ekipler, denetlemeler sonunda herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığını bildirirken, vatandaşın gönül rahatlığıyla ramazan pidesi, küncülü ekmek ve tüm ekmek çeşitlerini gönül rahatlığıyla tüketebilmesi için çalışmaları yoğun bir şekilde sürdüreceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2015, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63