Sağlık-Sen hedef büyüttü…

Sağlık-Sen hedef büyüttü…

Sağlık-Sen Kahramanmaraş Şubesi, 2012 yılının ilk ayında tüm temsilcilerin katılımıyla geniş kapsamlı bir kahvaltılı toplantı yaptı. Toplantıda temsilcilere sendikanın çalışmalarıyla ilgili ve yapacaklarıyla ilgili bilgi verildi.


Şube Başkanı Mutlu Kaya, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Temsilcilerimizin görüşlerinin alındığı toplantıda 2012 yılında sendikamızı daha ileriye taşımak için elinden geleni yapacaklarını söylediler. Temsilci kelimesinin yerine gönüllü kelimesini koyarak Sağlık-Sen gönüllüleri olarak toplantıyı gerçekleştirdik. Teşkilat ve hastane birliklerinin yapılanmasını Sağlık-Sen gönüllülerine anlatarak onlarla fikir alışverişinde bulunduk.


Aynı zamanda toplantı kapsamında 2012 yetki hedefi konularak bu seneki dağıtılacak olan çanta promosyonun tanıtımı yapıldı. Yönetim anlayışımızda "insanı yaşat ki, devlet yaşasın" zihniyetiyle sendikacılık yapıyoruz. Sendikamızın büyümesi ile birlikte sorumluluklarımızın ve yükümüzün daha da ağırlaştığının bilincindeyiz. Ayrıca üyelerimizin görüşleri bizim için önemli ve yönetim kurulu olarak kişinin kendisine ve topluma dışardan bakabilmesi de hayli önemlidir. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.” (www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2012, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner63