Tatlıbal'dan Kanal 46'ya ziyaret

Tatlıbal'dan Kanal 46'ya ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş milletvekili, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu üyesi Dr. Cafer Tatlıbal, Kanal 46’ya ziyarette bulundu.

Kahramanmaraş’ın sesinin duyurulması yönünde basın-yayın organlarına büyük görevler düştüğünü ve bu bağlamda Kanal 46’nın belli bir yere ve etkinliğe ulaştığının görüldüğünü belirterek yayın hayatında başarılar dileyen Dr. Tatlıbal, Gazeteci Mustafa Şirin ile sağlık konularında Kanal 46'da yazıları yayımlanan Uzm. Dr. İrfan Karatutlu ve Dr. Gökhan Gökşen’den sağlık ve diğer konularda bilgi alışverişinde bulundu.

DR. CAFER TATLIBAL'IN ÖZGEÇMİŞİ

Cafer Tatlıbal, 7 Mayıs 1945'te Kahramanmaraş'ta doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Nevruz'dur. Tıp Doktoru; İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. İhtisasını Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp Anabilim Dalı'nda tamamladı. Van Devlet Hastanesi'nde uzman hekim olarak çalıştı. Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürü, Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Klinik Şefi, Kemali Beyazıt Fizik Tedavi Hastanesi Başhekimi, Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü, SHÇEK Genel Müdür Vekili olarak görev yaptı. MTTB 54. Dönem Genel İdare Kurulu Üyeliği, Birlik Vakfı Kurucular Kurulu Üyeliği, Türkiye Olimpiyat Komitesi Yönetim Kurulu Üyeliği gibi sivil toplum kuruluşlarında görev yaptı. Tatlıbal, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2008, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66